2 Analist: Bu 3 Altcoin Roketledi! Bu 2’si ise Çakılacak

Bir kripto analisti Ethereum (ETH), Axie Infinity (AXS) ve bir düşük kapasiteli altcoin için güçlü bir dalgalanma öngörüyor. Başka bir analist ise Polygon (MATIC) ve Cosmos’un (ATOM) ayı kurulumlarına sahip olduğunu söylüyor.

“Lider altcoin projesinin tankında daha fazla gaz var”

Altcoin Sherpa takma adlı analist, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) için güçlü bir ralli öngörüyor. Ayrıca, kripto piyasaları yükselirken iki altcoin için güçlü bir ralli bekliyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Ethereum, iki aydan kısa bir sürede değerini neredeyse ikiye katladı. Buna rağmen analist, altcoin’in tankında daha fazla gaz kaldığını söylüyor:

Ethereum’un orta vadede sonunda 2.200 dolara çıkmasını bekliyorum. Ancak bu mevcut destek/direnç seviyesini (1.720 dolar) geçip geçemeyeceğini göreceğiz. Bu, burada ne kadar uzun sürerse, kısa/orta vadede o kadar fazla yükseliş eğilimindeyim. Yine de bunun ‘dip’ olduğunu düşünmeyin.

Pin

Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

Altcoin Sherpa, AXS ve LOOKS için bir ralli öngörüyor

Sıradaki popüler Blockchain tabanlı oyun Axie Infinity (AXS). Altcoin Sherpa, Axie Infinity’nin bir yardım rallisi başlatmak için yeri olduğunu düşünüyor. Aancak AXS’in devasa hedefine gerçekten ulaşıp ulaşamayacağı konusunda hala temkinli yaklaşıyor. BU bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Bu tür bir fikir hakkında ne düşünüyoruz? 40 dolara kadar çıkacak güce sahip olup olmadığını bilmiyorum. Ancak BTC uygunsa kesinlikle bir tür ayı piyasası rallisi mümkün.

Pin

Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

Analistin radarındaki son kripto, Non Fungible Token (NFT) pazarı LookRare’ın yerek tokeni olan LOOKS. Altcoin Sherpa, Bitcoin (BTC)’ye kıyasla sabit kaldığı sürece LOOKS için %50 ralli öngörüyor. Analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Bazı ilginç fiyat hareketleri var. Dört saatlik üstel hareketli ortalamaların hepsi bir araya toplanıyor. LOOKS fiyatı ileri geri değişiyor. Bence altcoin aslında hala iyi görünüyor. LOOKS/BTC iyi oynarsa token’in %50’nin üzerinde artış görmesi beni şaşırtmaz.

Pin

Analiste göre piyasa düşüş sinyali veriyor

Cheds takma adlı analist ise, kripto piyasalarının nispeten güçlü bir haftadan sonra birden fazla düşüş sinyali verdiğini söylüyor. Cheds, şu açıklamayı yapıyor:

Bugün, kripto piyasası birçok dış çubuk, yüksek dalgalı mumlar ve kara bulut örtüleri vb. ortaya koyuyor. Durup devam etmemiz durumunda kısa kurulumlar aramamak için direksiyon başında uyuyor olurdunuz.

Dış çubuklar, yüksek dalgalı mumlar ve kara bulut örtüleri, piyasa katılımcıları arasındaki kararsızlığı gösterir. Aynı zamanda bir ralliden sonra olası bir momentum kaymasını gösteren şamdan kalıplarıdır.

Pin

Ayı eğilimi olan altcoin projeleri: MATIC ve ATOM

Cheds, Polygon (MATIC) ve Cosmos’u (ATOM) için düzeltme öngörüyor. Analistin radarındaki ilk kripto olan Polygon (MATIC) şu anda 1,00 dolar civarındaki ani direncini almak için mücadele ediyor. Cheds’e göre bu da altcoin’in düzeltici bir hamle için hazır olduğunu gösteriyor. Analist, şu değerlendiriyor:

MATIC, BTC’nin durması gereken başka bir temiz kısa kurulum. 0,9297 dolar olarak işaretle. Alt taraf arzındaki yükselmeye ve potansiyel M [oluşumuna] dikkat edin.

Pin

Kaynak: Cheds / Twitter

Cheds, MATIC için 0,74 dolar hedefliyor. Bu da Polygon’un mevcut 0,98 dolar fiyatından yaklaşık %25 aşağı yönlü risk olduğunu gösteriyor.

Analistin listesindeki bir diğer kripto, birbirleriyle ölçeklenmek ve iletişim kurmak için tasarlanmış bir Blockchain ekosistemi olan Cosmos. Cheds’e göre ATOM, şu anki fiyatı olan 10,78 dolar civarında ayılar için olası bir hedef. Analist, şunu söylüyor:

ATOM olası short adayı. Burada 10,778 dolar.

Pin