2 Uzmandan Bitcoin ve Bu 5 Altcoin İçin Dev Tahminler!

Temmuz, son ayların satışlarını durduran ve yatay hareketleri getiren verimli bir ay oldu. Bitcoin, 27 Temmuz’dan bu yana hafif düzeltmeler eşliğinde yükseliyor. Twitter ve Youtube’dan bazılar analistler, toparlanma sürecinin ortasında öne çıkan altcoin projelerini değerlendiriyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan analistlerin beklentilerine bakalım.

Altcoin Sherpa’ya göre Bitcoin boğalarının tutması gereken seviyeye

Altcoin Sherpa lakaplı Twitter analisti, geçen haftaki toparlanmaya rağmen piyasa hakkında büyük ölçüde düşüş bekliyor. Sherpa, 22.000 doların Bitcoin için “tutulması gereken” bir seviye olduğunu söylüyor:

Son zirve, teknik olarak daha yüksek olmasına rağmen inandırıcı değil ve bence bu düşük seviyenin 22.000 dolardan kırılması için gerçek bir şans var.

Pin

Altcoin Sherpa, Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL) üzerinde benzer şekilde düşüş bekliyor. Aşağıdaki grafiği paylaşan analist, kısa vadeli görünümün belirsiz oluğunu söylüyor:

Bu son hamlede net bir yükseliş görmedim. Elde edebileceğimiz en iyi şey, bir çeşit değişken konsolidasyon modeli [bence], bana belirsiz görünüyor.

Pin

Optimism bir ayda %300 değer kazandı

Ancak analist, OP için “doldurulması gereken çok fazla boşluğu” olduğunu söyleyerek daha düşük seviyeleri. Optimism, Ethereum tabanlı 2. katman ölçeklendirme çözümüdür. Kriptokoin.com olarak son fiyat hareketlerini bu makalede ele aldık.

Pin

OP, yazı yazılırken 1,91 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 116. sıradaki kripto para, son 24 saatte %10’dan fazla arttı.

Bitcoin toparlanırken, Sherpa NFT piyasasından

Sherpa, Synthetix’in yerel kripto para birimi SNX’te daha fazla yükseliş bekliyor. Analist bu ivmenin SNX’e özel olduğunu söylüyor:

Bu seviye için sabırla bekledim ve yükseleceğini düşünüyorum, bu her zaman BTC’ye bağlı olacağını söyledi. Yine de bunun oldukça iyi göründüğünü düşünüyorum.

Pin

Hedge fonu CEO’su Ethereum’da U dönüşü yaptı

Ikigai Asset Management’ın baş yatırım yetkilisi, kripto rallisi için gerekli olan önemli olayın altını çiziyor. İkigai’nin kurucu ortağı, Bankless podcast’ine verdiği bir röportajda, özellikle Fed’in ekonomiyi resesyona sokma riskini taşıyan politikalarının ötesinde, makroekonomik tablo için nihai olarak çözülmesi gereken Rusya ve Ukrayna arasında devam eden ihtilaf olduğunu söylüyor.

Pin

Kling ayrıca, Ethereum’un (ETH) jeopolitik ve finansal durumlar düzelirse büyük fayda sağlayacağını söylüyor:

Bu, genel olarak kripto için zemin olur ve özellikle ETH’nin bu tür sıraların hepsi bir araya gelirse ve sonunda iğneyi orada geçirirseniz muazzam derecede zor çalışır. Kesinlikle olacak demiyorum ama bence kurulum bu.

Travis Kling’e göre Bitcoin güvenli limandan daha fazlasını temsil ediyor

Hedge fon yöneticisi daha sonra Bitcoin’i (BTC) tartışıyor ve piyasa değerine göre en iyi kripto paranın tüketici fiyat endeksindeki (TÜFE) kısa vadeli dalgalanmalara karşı bir korunma olmaktan çok daha fazlasını temsil ettiğini belirtiyor:

Bitcoin’in bir TÜFE enflasyon hedge veya bir parasal enflasyon hedge gibi olduğunu söyleyen hiçbir yerde beni asla bulamayacaksınız. Egemen olmayan, küresel, değişmez, merkezi olmayan bir dijital mağaza değeridir. Bu noktada bunu 5.000 kez çınlattım. Küresel olarak merkez bankalarının ve hükümetlerin sorumsuzluğuna karşı bir önlem.