5 Analistten Destansı Kestirim: Bu Altcoin 60x Yapabilir!

Ethereum’un en büyük ölçeklendirme tahlili olan altcoin projesinin fiyat dinamiklerini inceledi. Buna nazaran analistler, MATIC fiyatının büyük bir rallinin eşiğinde olduğunu söylüyor. O denli ki önde gelen analist Michäel van de Poppe, 200 ila 60 kat artış öngörüyor. Bunun ise, altcoin’in yükseliş trendine başlamasının akabinde gerçekleşeceğini iddia ediyor.

“Bu altcoin tabana çok yaklaştı”

Önde gelen bir kripto analisti olan Valdrin Tahiri, MATIC’in yatay desteği olan 0,74 dolardan sıçradığını söyledi. Akabinde altcoin fiyatının kısa vadeli azalan direnç çizgisini geçtiğini belirledi. Ona nazaran MATIC fiyatı, bunun akabinde 0,74 dolarlık direnci takviye olarak doğrulamaya çalıştı. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere MATIC, yazım sırasında 0,94 dolardan süreç görüyordu.

Pin

CryptoCapo, Elliott dalga teorisini MATIC fiyat trendine uyguladı. Teori, yatırımcı hassaslığındaki kalıcı değişikliklerle ilgili tekrarlayan uzun vadeli fiyat modellerini arayan bir teknik tahlili söz ediyor. Analist, MATIC fiyatının beş dalgalı aşağı taraflı hareketin dördüncü dalgasını tamamladığını keşfetti. Buna nazaran, altcoin fiyatının tabana yakın olduğunu savunuyor. Bu doğruysa Polygon fiyatı, beş dalgasının son ayağını tamamlayacak. Böylelikle, 1,40 doları görmesinin ardından büyük bir yükseliş trendine giriş yapacak.

Pin

“Bu gösterge, MATIC için yükseliş sinyali veriyor”

Kripto analisti CryptoFaibik, MATIC fiyat tablosunda, Azalan Genişleyen Kama Kopuşu olarak isimlendirilen bir yükseliş modeli belirledi. Bahsi geçen model, altcoin fiyatında üst istikametli bir aksine dönüşün göstergesi. Analist, modeli belirlemesinin akabinde fiyatın önümüzdeki düzeyleri hakkında kestirimler yaptı. Ona nazaran, MATIC fiyatı için mevcut düzeyden %217’lik bir ralli yapacak. Böylelikle, 1.97 dolarlık fiyat maksadına ulaşacak.

Pin

“MATIC 60 kat çıkar potansiyeli taşıyor”

Önde gelen kripto analisti Michäel van de Poppe, kısa mühlet evvel pay piyasasının olumlu fiyat hareketleri hakkında yorum yaptı. Analist, pay senetlerindeki rallinin kripto piyasasına yayılmaya devam edeceğine inanıyor. Van de Poppe daha sonra odağını diğer altcoin projelerine yöneltti. Bunlar arasında MATIC, SOL, ATOM ve AVAX yer alıyordu. Ona nazaran bu kriptolar, 20 ila 60 kat çıkar kaydetme muhtemelliğine sahip. Böylelikle, bir sonraki boğa döngüsünde en yüksek yükseliş potansiyelini elde edecekler. Sonuç olarak Poppe, MATIC ve bahsettiği öteki altcoin’lerin boğa piyasasının yıldızı olacağını söylüyor.

Havai fişeklere katiyetle hazırız. Tüm pazar, ağır bir halde hareket etmeye devam etmeye hazır görünüyor. Bitcoin ve birçok altcoin, 50 Günlük Hareketli Ortalamanın üzerine çıktı. Bitcoin 200 Haftalık Hareketli Ortalamanın üzerine çıktı. Bana bu altcoin’lerde %100-200 ortası bir devam görecekmişiz üzere görünüyor.