8 Ayı Piyasası Gören Efsane: Gelecek 12 Ayda Bu 3 Altcoin Parlayacak!

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, önümüzdeki yıllarda Bitcoin (BTC) için büyük bir fiyat etiketi öngörüyor. Ayrıca Scaramucci, altcoin projeleri için de yükseliş yaşanacağını tahmin ediyor. Bunun için kripto yatırımcılarının anlık karar verip hareket etmesini tavsiye etmiyor. İşte detaylar…

Scaramucci, Bitcoin ve altcoin piyasası için uzun vadede umutlu

Serbest yatırım fonu açısından tecrübeli bir isim olan Anthony Scaramucci, kripto para piyasasını yorumladı. CNBC’nin yaptığı yeni bir röportajda, Scaramucci, yatırımcıları “mevcut ortamı görmeleri” ve duygu temelli ticarete direnmeleri konusunda uyarıyor. Enflasyon verilerinin beklenenden daha iyi olduğunu belirtti. Scaramucci, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Beklenenden daha iyi enflasyon verileri alıyorsunuz… 2019’un dördüncü çeyreğine bakıyordum – GSYİH rakamları, enflasyon ve işsizlik rakamlarına. Durup düşünürseniz, duraksadık. Salgın, bu tahribatı yarattı, sisteme çok fazla para yatırdık, bu da bir miktar enflasyona neden oldu. Açıkçası tedarik zincirinde aksama yaşadık. Ancak, çok güçlü bir ekonomi, düşük işsizlik ve iyi huylu enflasyon olan 2019’un dördüncü çeyreğine geri dönebiliriz. Muhtemelen 6-12 ay sonra 2019’un dördüncü çeyreğindeki gibi veriler göreceğiz. Açıkçası kripto piyasasında, kaldıracın çoğunun bu sistemin tamamen dışında olduğuna inanıyoruz.

Pin

Scaramucci’nin portföyünde bu altcoin’ler var

Scaramucci, firmasının Bitcoin ve Ethereum’da (ETH) en büyük pozisyonlarına ve ayrıca ETH rakipleri Algorand (ALGO) ve Solana’da (SOL) önemli pozisyonlara sahip olduğunu belirtiyor. Gelişen Lightning Network’ü, uygulamaların artmasını ve Bitcoin’deki işlemlerin kolaylığını düşünmekte. Bu nedenle ağda çok daha fazla ticari aktivite bekliyor. Ayrıca Ethereum ağını daha ucuz ve hızlı hale getirmesi beklenen Merge’e de dikkat çekiyor. Birçok yatırımcının bu “haberi” satın aldığını belirtiyor. Scaramucci’nin firması önümüzdeki altı yıl içinde 300.000 dolarlık bir Bitcoin fiyatı tahmin ediyor. Uzman isim, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

En iyi on gün boyunca piyasa dışındaysanız, getirinizi yüzde 7,5’ten yüzde 2’ye düşürdünüz… Portföyü duyguya dayalı olarak değiştirmeye, satmaya başlamamızı istemiyorum. Yine, son konuşmamızdan bu yana bizim portföyümüz yüzde 45 arttı. Pozisyonları korumak ve disiplinimize bağlı kalmaktan başka bir şey yapmadık. Sanırım yatırımcılara vermeye çalıştığım mesaj bu… İnsanlara ‘Sadece rahatlayın’ diyorum. Kararınızı gözden geçirin.’ Önümüzdeki 12 ila 24 ay boyunca Bitcoin, Ethereum, Solana ve Algorand için oldukça iyimser bir senaryo görüyoruz.

Pin

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, kripto piyasası haftanın son gününü yüksek seviyelerden bitirme yolunda ilerliyor. En büyük kripto para birimi olan Bitcoin 24.800 dolara kadar çıktı, uzmanların gözü 25.000 doların kırılacağı zamanda.