8’den Fazla Bilen Analist: Bu Büyük Altcoin Çakılabilir!

2018 ayı piyasası sırasında Bitcoin’in (BTC) dibini doğru bir şekilde tahmin eden kripto Smart Contracter, yeni yorumlarıyla gündeme geldi. Ayrıca analist, lider altcoin Ethereum (ETH) sahiplerine bir uyarı verdi. İşte detaylar…

Smart Contracter, Bitcoin ve altcoin piyasasını yorumladı

Anonim kripto para analisti Smart Contracter, 210.300 Twitter takipçisine, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum “tükenebileceğini” düşünmekte. Analist ETH’nin, değerinin yüzde 36’sını en yüksek değerden kaybedebileceğini belirtiyor. Bundan önce yaklaşık 2.000 dolara doğru bir tükenme rallisi yolunda göründüğünü söylüyor. Smart Contracter, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

ETH hafta sonu burada yeni bir zirve yaparsa, günlük olarak tamamlanan beş dalga hareketi ve eski pazarların açıldığı yeni haftada potansiyel bir zirve kurar. Eğer yeni bir zirve ile teyit edilirse, önümüzdeki ay 1.270 dolar civarında bazı uzun vadeli satın alma fırsatları sunulabilir.

Pin

Yazım sırasında, Ethereum, gün içinde yüzde 3,07 yükselişle 1.730 dolar karşılığında el değiştiriyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Smart Contracter, 2020 yılında BTC için 3.200 doları önceden bilmişti. Ayrıca, 2020 yılının sonlarına doğru, BTC’nin ralli yapacağını da doğru bir şekilde tahmin etmişti. Bunun dışında, 2021 yılında kripto paranın 23.000 doları aşacağını doğru tahmin etti. Ethereum’da ise geçtiğimiz yılın Mart ayındaki 1.600 dolarlık düşüşü öngördü. Eylül 2021’deki geri çekilmeyi bildi.

Pin

Pentoshi de ETH’de düşüş bekliyor

Diğer kripto analisti Pentoshi, Smart Contracter’ın ETH hakkındaki görüşüne katılıyor. Pentoshi, 592.300 Twitter takipçisine, Ethereum’un büyük bir direnç alanı çevresinde momentumunu sürdürmek için mücadele ederken muhtemelen düzeleceğine inandığını söyledi.

Haftada iyi bir doji analizi yapmayı seviyorum. Direnişe girdikten sonra genellikle ne olur? Direnişte zayıflığın gösterildiğini iddia edebilirsiniz. Sonrasına inanamayacaksınız.

Pin

Smart Contracter ve Pentoshi ETH’de düşüş gösterirken, popüler kripto stratejisti Altcoin Sherpa, Ethereum’un direnci 1.700 dolarda kırmayı başarırsa yükseliş momentumunu canlı tutmak için iyi bir şansı olduğunu söylüyor.

Basit tutalım. Ethereum bu aralığa kabul edilirse, 2.000 doların en yüksek seviyelerine doğru bir hareket görebileceğimizi düşünüyorum. Bence bu ETH/USD piyasaya öncülük ettiği için olursa her şey yükselmeye devam eder.