Ağustos İçin Altcoin Seçimleri Geldi: Bu 9 Coine Bakın!

Geçen ay tüm kripto piyasası için belirleyici oldu, Bitcoin’in bir sonraki hamlesine ilişkin belirsizlikler nedeniyle yatırımcılar arasında çok fazla korku vardı. Ancak her zaman olduğu gibi, Bitcoin ölümden tekrar kurtuldu ve uzun vadeli yatırımcılar için umutları canlı tutan 18.000 dolarlık destekten atladı. Geçen ay, bazı altcoin projeleri, döngüsel düşüklerinden %100’ün üzerinde ralli kaydetti. Şimdiyse yeni bir aya girdik ve bu ay FED toplantısı yok.

Ağustos için altcoin listesi

Kripto para piyasası hareket halinde. Çoğu altcoin nihayet yükseldi ve daha yüksek seviyelere ulaşmak için dirençlerini kırmayı başardı. Artık piyasa yavaş yavaş toparlandığına göre, yükselmesi mümkün altcoin’leri tahmin etmek için iyi bir zaman. Bitcoin, kripto pazarında hâlâ %41 hakimiyete sahip. Ancak sağlam ekosistemlere sahip altcoin’leri satın almak da büyük kazanç potansiyeli taşıyor. Bu yazıda bir analistin, Ağustos ayı için seçtiği en iyi 9 altcoin’e göz atacağız. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

Pin

Shiba Inu (SHIB)

SHIB fiyatları, son kripto çöküşü sırasında sert bir şekilde düştü. Şimdi fiyatları büyük ölçüde indirimli olduğu için, kripto yatırımcıları Shiba Inu’ya bakıyor. Meme coinler oldukça değişken olma eğilimindedir. Yani ayı piyasalarında sert bir şekilde çökerler, ancak boğa piyasalarında büyük kazanırlar. Analist, SHIB’in mevcut tekniklerine bakıyor ve potansiyel bir yükseliş hareketi görüyor. Yazım sırasında altcoin, 0.000012 dolardan el değiştiriyordu.

Pin

Avalanche (AVAX)

Avalanche, kripto çöküşü zirveye ulaştığında 15 doların en düşük seviyesine ulaştı. Ancak analist, bu fiyattan sonra AVAX ile yeni bir yükseliş trendinin oluştuğunu öne sürüyor. 21 dolardaki dirençte fiyat, daha yüksek bir kırılma yaşadı ve yeni bir yükseliş hareketi için umut verdi. Altcoin projesinin fiyatı şu anda kripto piyasası ile el ele gidiyor. Bu nedenle yükselişi, bir bütün olarak kripto piyasasına bağlı olacak. Yazım sırasında bir AVAX 23,8 dolar değerindeydi.

Pin

Polygon (MATIC)

Polygon, Temmuz 2022’de büyük ölçüde kazandı. Ethereum ağı çevresindeki herhangi bir pozitiflik kesinlikle Polygon’a akacaktır. MATIC, bir yan zincir olarak Ethereum’un üzerine inşa edilen katman-2 projesidir. Ethereum’a yardımcı olur ve daha verimli hale gelir. Bununla birlikte, Ethereum Proof-of-Stake konsensüsüne geçtiğinde, Polygon’un geleceği hakkında ne olacağı belirsiz. Ancak Merge yükseltmesinden sonra bile bu bir sorun olmamalı. Bunun nedeni, Ether PoS’a geçse bile, Polygon’daki işlemlerin hızı çok daha yüksek olacaktır. Analist, altcoin için kısa vadede bir miktar düzeltme olmasını bekliyor. Ancak daha sonra yükselmeye devam edeceğini ve 2 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Pin

Ripple (XRP)

XRP, muhtemelen tüm zamanların en yüksek fiyatından oldukça indirimli olan çok az kripto para biriminden biridir. Ripple hâlâ SEC’e karşı açtığı davayla mücadele ediyor. Ancak yeni önemli tarihler ortaya çıktıkça davayı kazanabilecekleri konuşuluyor. Bu, 2022’nin 4. çeyreğine doğru daha net bir çözüm için umut veriyor. Bu arada, XRP fiyatları kısa bir konsolidasyondan sonra toparlanıyor. Bugün 40 sentin altındaki XRP’ye yatırım yapmak, analiste göre önümüzdeki aylarda büyük getiri sağlayacaktır.

Pin

Cardano (ADA)

Cardano, tokenlerinin ucuz bir fiyata alınıp satıldığı çok ilginç projelerden biridir. Ethereum yakında bir yükseltme yaptı ve fiyatları yükseldi. Cardano ise Vasil güncellemesini test amacıyla birkaç hafta daha erteledi. Bununla birlikte, ADA fiyatı hâlâ olması gerektiği kadar yüksek hareket etmedi. Bu yüzden altcoin, büyük bir alım fırsatı sunuyor. Yazım sırasında ADA 0,52 dolarlık bir fiyattan el değiştiriyordu.

Pin

ImmutableX (IMX)

Immutable X, Ethereum’daki NFT’ler için ilk katman-2 ölçekleme çözümü olarak kendini konumlandırıyor. Blockchain, Ethereum’un düşük ölçeklenebilirlik, zayıf bir kullanıcı deneyimi, likidite azlığı ve yavaş bir geliştirici deneyimi gibi sınırlamalarını ortadan kaldırıyor. Ayrıca kullanıcılar, güvenliklerinden ödün vermeden NFT’lerin basımı ve ticareti için sıfır gaz ücretinin keyfini çıkarıyor. Anında alım satım ve büyük ölçeklenebilirlikten yararlanıyorlar. Bunu başarmak için Immutable X, Vitalik Buterin’in Ethereum’u “hepsi bir arada” olarak gördüğü bir teknoloji olan STARK zk- rollups ile inşa edildi. Görünüşe göre bu özellikler, analistin Immutable X’i yükselmesi muhtemel altcoin listesine dahil etmesi için yeterli.

Pin

Woo Network (WOO)

WOO Network, trader’lerin, borsaların, kurumların ve DeFi platformlarının sınıfının en iyisi likiditeye demokratik erişimine olanak tanıyor. Buna göre, daha düşük veya sıfır maliyetle alım satım uygulamasına bağlayan derin bir likidite ağı olarak çalışıyor. Altcoin WOO, ağın CeFi ve DeFi ürünlerinde stake ve ücret indirimleri için kullanılıyor.

Pin

DYDX Exchange (DYDX)

DYDX (DYDX), adsız, velayet dışı ve merkeziyetsiz bir kripto para borsasının katman-2 protokolü için yönetişim tokenidir. Katman-2’nin işleyişini kolaylaştırmaya hizmet eder. Ayrıca yatırımcıların, likidite sağlayıcıların ve ortakların bir topluluk olarak protokolün geleceğinin tanımına katkıda bulunmalarına izin verir. Altcoin sahiplerine, DYDX’in 2. katmanında değişiklik önerme hakkı da sağlanır. Son olarak token stake etme ve işlem ücreti indirimleri yoluyla kâr etme fırsatı sunulur.

Pin

Oasis Network (ROSE)

Oasis, önde gelen gizlilik odaklı ve yüksek ölçeklenebilirliğe sahip bir katman-1 ağıdır. Ağ, Web3, DeFi, GameFi, NFT’ler, Metaverse, Veri tokenizasyonu ve Veri DAO’ları için yeni nesil bir temel sağlar. Bunun için, yüksek verim ve düşük gas ücretlerini güvenli mimariyle birleştirir. Oasis, web3’ü ileriye taşıyacak, onu ölçeklendirecek ve bebeklikten olgunluğa kadar geliştirecek. Analize göre bu iddialı ve gelişime açık duruşu, onu iyi bir altcoin yapıyor.

Pin