Analist İddialı: Binance’deki Bu 2 Altcoin Patlayacak!

Bir altcoin analisti, kısa sürede 3x yapmasına rağmen sıcak bir altcoin’in henüz gerçek kazançları görmediğini iddia ediyor. İddialı analist, Binance Coin’in (BNB) de benzer şekilde ATH seviyelerine ulaşacağını tahmin ediyor.

Analist, %200 yükselen altcoin için henüz kazançlara başlamadığını söyledi

746.000 takipçisi olan Crypto Dog lakaplı analist, GMX hakkında boğa kalmaya devam ediyor. GMX, düşük ücretler ve “sıfır fiyat etkisi” ile işlem yapmayı amaçlayan bir DEX platformudur. Yerel token GMX, Temmuz ayında 15-45 dolar bölgesinden bu yana %200’ün üzerinde değer kazandı. Ancak Crypto Dog, fiyat şu anda dibe yakın işlem gördüğü için daha da yükselmesini bekliyor. Analist bugün Twitter’dan şunları söyledi:

GMX bu fiyatın üzerinde fazla hareket etmedi. Bu noktadan sonra boşluğun bir boşluk olarak işlev göreceğine inanıyorum. Temel olarak, bir yıldır 20 ila 40 dolar arasında birikiyor.

Pin

Analist, GMX’in macerasının “başlamadığını” iddia ediyor

Crypto Dog ayrıca, GMX’de olduğu kadar Binance’in yerel tokeni BNB’de de boğa olduğunu söylüyor. Analist, her iki kripto paranın da Bitcoin fiyatındaki düşüşlere karşı pozitif kalıyor. Ayrıca, dirençli kalması muhtemel “aykırı değerler” olduğunu iddia ediyor:

Öte yandan, piyasanın geri kalanından açıkça daha iyimser olan aykırı değerlere odaklanmak ve bu coin’lerde pozisyon almak. Aslında, bir token arzı istifleniyorsa, BTC’nin ara sıra düşüp düşmemesi önemli değil.

Diğer yandan analist, BNB’nin Binance’in sağlam duruşu ve borsa CEO’su CZ tarafından desteklendiğini iddia ediyor:

BNB’ye yoğun yatırım yapmak garip görünebilir, ancak Binance’in sahiplerine bakma konusunda kanıtlanmış bir sicili var. CZ, finansal olarak yığılma konusunda yüksek sesle ve en düşükten açıkça yükselişe geçti. Bence ABD dolarının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması an meselesi. Bana mantıklı geliyor.

Binance’den önemli haberler var

Binance, satın almayı açıklamasına rağmen Hindistan merkezli WazirX platformuna sahip olmadığını söyledi. Satın alma işlemi 2019 yılında Binance tarafından resmi olarak duyuruldu. Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, bir dizi tweet’te şirketin “son birkaç yıldır anlaşmayı sonuçlandırmaya çalıştığını”, ancak “birkaç sorunu” öne sürerek işlemi henüz tamamlamadığını söyledi.

Pin

Binance, 2019’un sonlarında bir blog yazısında WazirX’i satın aldığını duyurdu. Zhao ve WazirX kurucularının bir resmini taşıyan resmi blog yazısı, Binance yöneticisinin anlaşma konusundaki coşkusunu da içeriyordu. 2019 yazısında Binance şunları söyledi:

WazirX’in satın alınması, Hint halkına olan bağlılığımızı ve bağlılığımızı gösteriyor ve Hindistan’daki Blockchain ekosistemini güçlendiriyor ve ayrıca para özgürlüğüne ulaşmada ileriye doğru bir adım daha atıyor.

Kriptokoin.com olarak ayrıntıları bu makalede aktardık.