Analist, Yükselecek 3 Altcoin ve Bitcoin Hedefini Duyurdu!

Tanınan bir kripto analisti, Bitcoin ve 3 altcoin için kısa vadeli tahminlerini güncelliyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, Altcoin Sherpa’nın en son analizlerine bakalım.

Altcoin Sherpa, Bitcoin ve Ethereum için sıradaki seviyeleri belirledi

Popüler Twitter analisti Altcoin Sherpa, Bitcoin’in önemli bir direnci aşması durumunda pozitif ivmenin süreceğini söylüyor:

Bitcoin (BTC) daha da yakınlaşıyor… 24.000 doları kesin olarak aşıyoruz ve 20.000 dolarla takip ettiğimize inanıyorum.

Pin

Bitcoin fiyatı yazım sırasında 24.000 doların altında işlem görüyor. Altcoin Sherpa tarafından vurgulanan teknik işaretler ayrıca yukarı doğru bir hareketin meydana gelmek üzere olduğunu gösteriyor. Yine de, Sherpa BTC’nin potansiyel olarak ayı piyasasından düşük seviyelerine geri dönebileceği konusunda ihtiyatlı. Makro ortamı değerlendiren analist BTC için son durumu şöyle yorumluyor:

  • Mart ayının sonundan bu yana, dört saatlik grafik olası bir yükseliş majör gösteriyor.
  • Üssel hareketli ortalamanın Mart ayından bu yana ilk yukarı yönlü geçişi.
  • Yüksek zaman diliminde günlük grafikte düşüş.
  • Bunun bir makro dönüş olduğunu düşünmüyorum ve 20.000 doların üzerine çıkacağından şüpheliyim.
  • 17.000 doların sonunda süpürüleceğine inanmaya devam ediyorum.
Pin

Analist seçtiği altcoin’leri ETH paritesinde değerlendiriyor

Sherpa’ya göre, Ethereum, muhtemelen diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans göstermeye devam edecek. Analist, Solana’nın en popüler akıllı sözleşme platformuna karşı düşüş eğiliminde olduğunu göstermek için Ethereum (SOL/ETH) grafiğini sunuyor. Aşağıdaki grafiğe bakan analist şunları söylüyor:

ETH basitçe diğer her şeyi, hatta BTC’yi yenmeye devam edecek mi? Yoksa başka bir şey onu geçecek mi? SOL ve AVAX’ı şu andaki katman-1/ETH çiftleri olarak görmek ilginç. Şahsen, ETH’nin orta vadede daha iyi performans göstermeye devam ettiğine inanıyorum, ancak bu sadece benim fikrim.

Pin

Altcoin Sherpa’ya göre Avalanche ve Ethereum (AVAX/ETH) çifti de benzer durum sergiliyor. Analist yukarı ve aşağıdaki teknik grafiklerin benzerliğini vurguluyor.

Pin

Sherpa’nın radarındaki son altcoin ETC oldu

Ethereum Classic (ETC), Sherpa’nın yakından takip ettiği bir diğer altcoin oldu. Akıllı sözleşme platformu, özellikle 14 Temmuz’daki 13.92 dolardan 29 Temmuz’daki en son 45.27 dolara kadar iki haftadan biraz fazla bir süre içinde yüzde 225’ten fazla arttı. Altcoin Sherpa’ya göre, Ethereum Classic’in bir düzeltme gerçekleşmeden önce yakındaki direncine bir yükseliş daha yapması bekleniyor:

Tüm hareketi kaçırdım çünkü genel olarak, son 10 gündür uzaktaydım. En az 30 dolara mal olan şort arıyorum. Her zirve ile soğutma gerekliliği arasındaki süre göz önüne alındığında, buna inanıyorum. iyi bir kısa olun, uyarılarım var.

Pin

Ethereum Classic şu anda 40.05 dolardan işlem görüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in ETC’yi desteklediğini paylaştı.