Analistler: Binance’deki Bu Altcoin, Büyük Hareketlere Gebe!

Analist Michael Van de Poppe, Cardano fiyatının birkaç kez direnci test ettikten sonra bir fiyat rallisi için hazırlandığını söylüyor. Cardano geliştiricileri, altcoin zincirinde daha yüksek gizlilik ve akıllı sözleşme işlevselliği sağlamak için zk snarklarından yararlanıyor. Analistler, Ethereum katili 0,55’i geçtikten sonra 0,67 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

Cardano, zk snarklarından yararlanmaya ve ademi merkeziyetçiliği artırmaya hazırlanıyor

Cardano geliştiricileri, yaklaşmakta olan Vasil hard fork’un bir sonucu olarak büyük ağ değişiklikleri bekliyor. Messari’deki analistler, Cardano için genişleyen ekosisteminin yükseliş için önemli olduğunu kaydediyor. Bunun yanı sıra hard fork yükseltmesinin bir sonucu olarak Cardano’da yükseliş görünümü benimsiyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere analistler, altcoin’in ekosistemi Vasil hard fork’u nedeniyle genişledikçe Cardano’nun diğer kripto para birimlerine kıyasla ‘daha agresif bir şekilde fiyatlandırıldığına’ inanıyor. Vasil, ölçeklenebilirlik, verimlilik artışı ve altcoin ekosisteminin genişlemesi ile ilişkili. Bu yüzden, hard fork Cardano’nun büyümesinin anahtarı.

Geliştiriciler, verimi artırmaya ve akıllı sözleşme performansını artırmaya vurgu yapıyor. Cardano’nun geliştiricileri, bir tarafın (kanıtlayanın) diğerine (doğrulayıcı) herhangi bir bilgi ifşa etmeden bir ifadenin doğru olduğunu kanıtlamasına izin vererek Blockchain’de gelişmiş gizlilik ve güvenlik sağlayan cihazlar olan zk snarks’tan yararlanmayı planlıyor. Bu, ademi merkeziyetçilik özelliklerinden ödün vermeden, daha fazla gizliliği koruyan ve akıllı sözleşme işlevselliği sağlayacak.

Pin

Öte yandan, Vasil hard fork’taki gecikme nedeniyle analistler ve taraftarlar altcoini eleştiriyor. Bu nedenle “hayalet chain” terimi Cardano ile ilişkili olarak kullanılıyor. Bununla birlikte, geliştiriciler ve NFT projeleri için karlı hale getiren Cardano ağındaki sık yükseltmeler bunu telafi ediyor. Yatırımcılar, verimli ve düşük maliyetli işlemler ve güvenli ağ altyapısı için Cardano’yu rakiplerine tercih ediyor.

Analist, altcoin fiyatında rallinin 0,67 dolara çıkacağını tahmin ediyor

Önde gelen bir kripto analisti olan Michael Van de Poppe, Cardano fiyat trendini değerlendirdi. Analist, altcoin için 0,67 dolara bir ralli öngörüyor. Van de Poppe, Cardano fiyatının 0,55 dolardan önemli bir direnç seviyesini geçtiğini kaydediyor. Analiste göre, bu durum, Cardano fiyatının 0,67 dolara yükselme olasılığını artırdı.

Pin

Bu arda FXStreet analistleri de Cardano için fiyat tahmini yapıyor. Analistler, altcoin fiyatının büyük bir kırılmaya yaklaştığını söylüyor. Bu bağlamda, aylarca denemenin ardından Cardano’nun, %20’lik bir fiyat rallisine hazır olduğunu kaydediyorlar. Basın zamanında Cardano, günlük bazda %0,73 artışla 0,5336 dolardan işlem görüyor. Altcoin, son 7 günde ise %7’nin üzerinde değer kazandı.