Analistler, Ralli Modunda 4 Altcoin ve BTC Tahminini Paylaştı!

Yaygın olarak takip edilen iki kripto para analisti, Bitcoin ve altcoin yorumlarını paylaştı. Rekt Capital DOT, ROSE için beklentilerini aktarırken Michael van de Poppe’un radarında FTM ve ZIL yer alıyor. İki analist ayrıca Bitcoin beklentilerini paylaştı. İşte detaylar…

Rekt Capital: Bitcoin, ilerlemeye devam ediyor

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) eski bir direnç seviyesini tekrar ziyaret ederek ilerlemeye devam ettiğini söylüyor. Rekt Capital, 326.400 Twitter takipçisine, kral kriptonun üç hafta boyunca 200 haftalık hareketli ortalamayı (MA) tuttuğunu söyledi.  Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

BTC, 200 haftalık MA’yı arka arkaya üçüncü hafta için destek olarak tutuyor… BTC, 200 haftalık MA’yı destek olarak başarıyla yeniden test etti ve yukarı yönde bir miktar devam etti. Ancak bunu yaparken BTC, birkaç hafta önce reddettiği aynı direnç fiyatını tekrar ziyaret etti. Kırmızı (aşağıda), yenildiği sıradaki direncidir.

Pin

Bu 2 altcoin için dikkat edilmesi gereken seviyeler

Rekt daha sonra birlikte çalışabilirlik Blockchain protokolü Polkadot’a (DOT) bakıyor. Analist DOT’un yeniden birikim aşamasına girmek için 9,27 dolar tutması gerektiğini söylüyor. Rekt Capital’e göre DOT, aşağıdaki grafikteki aralıkta haftalık kapanış yapabilirse, daha fazla yükselmeden önce yeniden birikim aşamasına geçebilir. Ancak bu birikim aşamasını sağlamak için 9.27 dolarlık desteğe dikkat etmekte fayda var.

Pin

Trader ayrıca merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformu olan Oasis Network’e (ROSE) bakıyor. ROSE’un “çiçeklenmeye” devam etmesi için haftayı 0.12 dolar civarında kapatması gerektiğini söylüyor. Altcoin’in şimdiye kadar neredeyse yüzde 40’ın üzerinde yükseldiğine dikkat çekiyor. Aşağıdaki grafikte görülen mavi dirence “neredeyse ulaştığını” aktarıyor.  Bu aşamada, coin’in daha fazla yükselişi teyit etmesi için 0.12 doların, yani mavi çizginin üzerinde bir haftalık kapanış yapması gerektiğini savunmakta.

Pin

Michael van de Poppe: Bitcoin, konsolidasyon aşamasında

Diğer bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve bir Ethereum (ETH) rakibi de dahil olmak üzere iki altcoin için yol haritasını ortaya koyuyor. Michaël van de Poppe, Bitcoin’in şu anda konsolide olduğunu söyledi. BTC fiyatı düşerse, bir “trend değişimini” önlemek için bölgede 21.323 dolar civarında düşük tutması gerektiğini söylüyor. Mevcut durumda eğilimin yukarı yönde olduğunu belirtse de, potansiyel olarak ABD’deki TÜFE korkuları nedeniyle düzeltmenin de gerçekleştiğini açıklıyor. BTC’nin, eğilimi sürdürmek adına 21.3000 doların üzerinde kalması gerekiyor. Ardından, hedefin 28.000 olması için 24.500 doların aşılması gerektiğini belirtiyor.  

Pin

Fantom ve Zilliqa için ralli beklentisi

Van de Poppe ayrıca Ethereum rakibi Fantom’un (FTM) 0,50 dolara kadar yükselebileceğini de belirtiyor. FTM yazı yazılırken 0,405308 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 57. sıradaki kripto para, son 24 saatte yeşil tahtada işlem görüyor. 

Pin

Öte yandan Van de Poppe, kurumsal çözümler için tasarlanmış bir Blockchain olan Zilliqa’nın (ZIL) da konsolide olduğunu söylüyor. Trader, ZIL’in 0,049 doların üzerine çıkar çıkmaz bir kırılma gerçekleştirme olasılığının yüksek olduğunu söylüyor.

Pin