ApeCoin de Listede: Analistler, Yükselecek ve Düşecek Coinleri Açıkladı!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto traderı, kripto piyasası için potansiyel toparlanma belirtileri gösterdiğini söylüyor. Bu sırada Bitcoin (BTC), ApeCoin (APE) ve iki Ethereum (ETH) tabanlı altcoin için bakış açısını paylaşıyor. İşte detaylar…

Bitcoin yükselirken ApeCoin, LDO ve OP de takip ediyor

Bitcoin 200 günlük üstel hareketli ortalamasının (EMA) üzerinde işlem görmeye devam ederken, Altcoin Sherpa 180.700 Twitter takipçisine önde gelen kripto paranın bir yükseliş trendini onaylamak için dayanması gerektiğini söylüyor.  BTC’nin mevcut seviyesini, daha yüksek bir düşük seviyenin dikkate alınması için tutulması gereken kilit bir seviye olarak görüyor. Analist, son hamlede .618’de sıçradığını söylüyor.

Pin

Analist, Bored Ape Yacht Club’a (BAYC) bağlı kripto varlık APE’in Bitcoin ve Ethereum’un fiyat hareketine bağlı olarak 9,00 dolara yükselebileceğini söylüyor. Yazım sırasında, APE 7.43 dolardan işlem görüyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

“APE: BTC ve ETH sabit kalırsa, bunun 9 dolara kadar yükselmeye devam ettiğini düşünüyorum. Genel olarak hala pozisyonumdayım ama şimdiden, 5 doların ortasından beri biraz kar elde ettim.”

Pin

Altcoin Sherpa ayrıca, bu ay sırasıyla 2,18 dolar ve 2,81 dolar ile zirve yapan Optimism (OP) ve Lido Dao (LDO) için tahminini paylaşıyor. Fiyat artışını takiben iki altcoinin düşmesi gerektiğini söylüyor. OP şu anda 1.86 dolardan işlem görüyor, LDO ise 2.57 dolardan el değiştiriyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Bence hem LDO hem de OP muhtemelen iyi açığa satışlar, en azından tüm spot varlıklarınıza karşı bir koruma. Bunların orta/uzun vadede çok daha ucuz tokenlar olma ihtimali yüksek. Bence bir süre bekletmeyi planlıyorsanız buradan satın almayın.

Pin
Pin

BTC, LINK için tahminler

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) bu yılın sonunda dibe vuracağını, ancak 2023’te toparlanacağını söylüyor. Yeni bir video güncellemesinde Rekt Capital, 45.100 YouTube abonesine önümüzdeki altı ay boyunca en büyük kriptodan ne beklemeleri gerektiğini anlatıyor. Analist, BTC madencilik ödüllerinin her dört yılda bir halving’iyle ortaya çıkan Bitcoin yarılanmalarıyla ilgili önceki piyasa döngülerine bakıyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

“Halving olayından yaklaşık 450 ila 400 gün önce makro düşüş trendinin sona erdiğini görüyoruz. Bu da bununla ilgili. Bir makro düşüş trendi sona eriyor ve yeni bir makro yükseliş trendi başlıyor. Bu da birikim aralığını terk etmekle aynı zamana denk geliyor.”

Pin

Bu tarihsel kalıba bakıldığında, Rekt Capital, bir sonraki planlanan yarılanma ile ilgili olarak bir sonraki BTC piyasasının dibini tahmin ediyor. Analiste göre 2023’ün ilk çeyreğinin sonlarında yeni bir makro yükseliş trendine doğru bir kırılma göreceğiz. Bu aynı zamanda muhtemelen bu yılın dördüncü çeyreğinde, hatta belki Kasım’da bir dip göreceğimiz anlamına geliyor. BTC, yazı yazılırken 23.143 dolardan işlem görüyor.

Analist ayrıca Ethereum (ETH) tabanlı oracle platformu Chainlink’e (LINK) bir göz atıyor. Görünüşe göre LINK’in son çıkışını doğruluyor. Analiste göre, LINK, düşen kamanın tepesini destek olarak başarıyla yeniden test etti ve kopuşu doğruladı. LINK’in şu anda ihtiyacı olan tek şey, 7,78 dolarlık direncin ötesinde trendin devam etmesini sağlamak için alım tarafındaki hacim takibi. Chainlink geçen hafta %6 arttı ve şu anda 7.68 dolara gidiyor.