Binance’deki Bu Altcoin, Dev Coinleri Ezip Geçti!

Analitik firması Messari’ye göre, BNB Chain, 2. çeyrek sırasında çeşitli metriklerde diğer Ethereum rakiplerini geride bıraktı. Messari ayrıca, altcoin projesinin yeni kullanım durumlarının Ethereum’a alternatif olarak yerini garanti edebileceğini söylüyor.

BNB Chain’in, bazı metriklerde önemli gelişme kaydetti

Kripto analitik firması Messari’ye göre Binance’in BNB Chain (BNB), 2022’nin ikinci çeyreğinde diğer Ethereum (ETH) rakiplerinden daha iyi performans gösterdi. Yeni bir analizde Messari, BNB Chain’in, NFT ikincil satış hacminde ve benzersiz NFT alıcılarının sayısında üstel bir büyümeye tanık olduğunu söylüyor. Ayıca BNB Chain’in, Non Fungible Tolen’ler (NFT) açısından bir “kırılım yılı” geçirdiğini belirtiyor.

PinKaynak: Messari

Kripto analitik firması, BNB Chain’in 2. çeyreğin sonuna kadar Ethereum’un NFT satış hacmi hakimiyetini biraz azaltmayı başardığını bildirdi.

PinKaynak: Messari

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere 2022 yılının ilk yarısına makroekonomik gelişmeler ve Terra’nın (LUNC) çöküşü damga vurdu. Bunların etkisiyle BNB Chain, ikinci çeyrekte çoğu finansal ve ağ kullanım metriklerinde düştü. Bununla birlikte, rakiplerinden daha iyi performans göstermeyi de başardı. Örneğin, Messari’ye göre BNB Chain, en iyi rakiplerine kıyasla daha yüksek günlük işlem seviyelerine ulaştı.

PinKaynak: Messari

“Altcoin projesinin Katman-1 yarışındaki yerini koruması mümkün”

Kripto analitik firması Messari, konuya ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Benzer gruba kıyasla, BNB Chain çeyrek boyunca çeşitli finansal, ağ, ekosistem ve geliştirme metriklerinde daha iyi performans gösterdi. Mayıs ayının ortasında her Blockchain işlem sayısında ve gelirde gözle görülür bir artış oldu. Bununla birlikte, büyüklük, BNB Chain’de çok daha önemli görünüyor. Daha fazla işlem, BNB’de daha fazla ücret yaratarak birkaç temel metriği güçlendiriyor.

Pin

Messari, BNB Chain’in yeni kullanım durumlarının Ethereum’a alternatif olarak yerini garanti edebileceğini söylüyor. Bu bağlamda kripto analitik firması şu değerlendirmeyi yapıyor:

Gelişen mimarisi ve zk-rollup’ların ve side chain’lerin konuşlandırılması ile BNB Chain, geniş kullanıcı tabanına ek değer teklifleri sağlayacak şekilde pozisyon aldı. Altcoin, planlarını başarılı bir şekilde hayata geçirebilirse ağın, piyasadaki en değerli ağlardan biri olarak Katman-1 yarışındaki yerini koruması mümkün.

BNB Chain’in yerel tokeni BNB, CoinMarketCap verilerine göre, basın zamanında 309,10 dolardan işlem görüyor. Altcoin projesi, piyasa değerine göre 5. sırada yer alıyor. Altcoin, son 24 saatte %2’den fazla artış kaydetti. Bununla birlikte BNB, görmüş olduğu 690 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden %55 uzakta duruyor.