Binance’deki O Altcoin Airdrop Duyurdu! Kimler Coin Alacak?

Binance listelenen bir altcoin projesi airdrop etkinliğini duyurdu. Kimler coin alacak? Tüm ayrıntılarıyla cevaplıyoruz.

Bu altcoin airdrop’unu kaçırmayın

Optimism, ilk airdrop teslimatından bu yana 2022’nin en sevilen altcoin’lerden biri olmayı başardı. Şimdi, OP için ikinci bir airdrop olasılığı yakın. Ethereum için ölçeklenebilirlik çözümleriyle uzun süredir dikkat çeken Optimism, hafta boyunca verdiği airdrop sinyaliyle bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Geliştiricilere göre, mevcut rezervlerinin %14’ü airdrop için ayrıldı. Şimdi OP için ikinci bir airdropa eksin gözüyle bakılıyor.

Pin

Ancak yaklaşan Optimism airdropu için görev yapmanıza gerek yok. Hatırlayacağınız gibi, orijinal airdrop etkinliğinde OP coinlerinin nasıl alınacağı belirtilmemişti. Öte yandan Medium’a yüklenen bir blog yazısında bazı protokollerin OP coin dağıttığından bahsetti. Ayrılmış OP token, yönergeleri izleyerek ikinci Optimism airdropuna hak kazanabileceğinizi açıkça ortaya koyuyor.

Bununla birlikte, bu protokollerden geçişin veya köprülerin kullanılmasının bir garanti olmadığı vurgulanmalıdır. Çünkü likidite sağlama, stake etme veya hacim oluşturma gibi ek bilgiler ikinci airdrop için temel olarak kullanılacak. Ancak, OP her zaman Clipper, Pika, Slingshot, Rubicon ve Uniswap (UNI) gibi protokollere taşınmalıdır. Bir airdrop olasılığını artırmak için, her görev seçeneğini değerlendirmek çok önemlidir.

Gelecek Optimism airdrop etkinlikleri

Yield farming, katman 2 çözümleri (L2) ve DeFi gibi tüm uygulamalar Ethereum üzerinde gerçekleşir. Optimism gibi popüler katman 2 çözümleri, Ethereum ağının daha akıllı sözleşmeleri desteklemesini mümkün kılıyor. Küçük kodlama ile OP, Ethereum için hızlı ve etkili bir ölçeklendirme çözümü sunar. Optimism Foundation tarafından yürütülen proje, aynı adı taşıyan yönetim tokeni OP’yi ve açık bir yönetişim prosedürünü kullanıyor. Projenin katılımcı yönü topluluk bileşenini geliştirirken, kullanımı da etkin ölçeklendirme süreci ile desteklenmektedir.

Pin

Tüm bu cesaret verici gelişmeler, OP’ye yönelik talebi destekliyor. Ayrıca airdrop’a olan ilgi artıyor. Bununla birlikte, ikinci airdrop potansiyelinden yararlanmak için gereksinimlerin belirsizliği nedeniyle yatırımcılarda hala merakta. Tüm gereklilikleri yerine getiremeyen yatırımcılar, cross chain transferler yaparak ve her bir ila iki haftada bir düşük bakiyeli paralar göndererek airdrop’tan yararlanmaya çalışabilirler.

Optimism nedir? Altcoin piyasası için neden önemli?

Optimism (OP), Ethereum tabanlı katman iki Blokchcian’dir. Ethereum mainnet’in güvenliğinden yararlanır ve Ethereum ekosisteminin ölçeklenmesine yardımcı olur. Optimism, 300 milyon doların üzerinde TVL ile Ethereum için en büyük ölçeklendirme çözümlerinden biridir. OP token şu anda OP dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte göre %8 değer kaybetti, ancak tekrar toparlanmaya çalışıyor. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız ayrıntılı Optimism (OP) rehberine bu makaleden göz atabilirsiniz.