Bu 12 Altcoin Yatırımcıları Müjde: Yeni Borsalara Giriyorlar!

XT.com, Binance, BitMart, AscendEX, WhiteBit ve Polygon yeni altcoin projelerini listeleme kararı aldı. İşte listelenen kripto para birimleri ve yeni işlem çiftleri…

XT.com bu 2 altcoin projesini listeliyor

XT.com, dünyanın ilk sosyal içerikli dijital varlık alım satım platformudur. Kripto para borsası, son haberlere göre, iki altcoin projesini listeleme kararı aldı. Buna göre, Quint (QUINT) tokenini 10 Ağustos 2022’de USDT paritesiyle kullanıcılarına sundu. Ardından, 11 Ağustos 2022’de CDBIO protokolünün yerel para birimi olan MCD tokenini listeledi. Listeleme, tüccarları USDT’ye karşı MCD ticaretinde aktif olmaya teşvik etmek için resmi olarak yayına girdi. Sonuç olarak, XT.com kullanıcılarının, MCD/USDT çiftini platformun Ana Bölgesinde (MEME’ler) işlem yapmak için kullanması mümkün.

Pin

Xion Global ve Xion Finance Polygon ağına geçiyor

Web3 kripto ödemeleri ağ geçidi Xion Global ve DeFi protokolü ve DEX toplayıcısı Xion Finance, Gnosis ağından Polygon ağına geçiyor. Polygon’un full-stack Ethereum ölçeklendirme çözümü, Xion’un çok zincirli kripto ödemelerini ve DeFi protokolü yol haritasını desteklemeye ve genişletmeye yardımcı olacak. Merkeziyetsiz Ethereum ölçeklendirme platformu Polygon, geliştiricilerin düşük işlem ücretleri ve yüksek güvenlik sağlıyor. Ayrıca, kullanıcı dostu, ölçeklenebilirliği yüksek dApp’ler oluşturmaya olanak tanıyor. Bu DeFi ittifakının Polygon’da piyasaya sürülmesi oldukça önemli. Buna göre, Xion Global ve Xion Finance için daha fazla likidite sağlama, geliştirici optimizasyonu, ödeme geçişi ve ortaklık genişlemesini kolaylaştıracak. Ek olarak, çözümlerini daha yüksek ölçeklenebilirlikle, likit ve son derece saygın bir zincirde öne çıkaracaklar.

Binance, 2 altcoin için yeni pariteler ekledi

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, halihazırda listelediği 2 altcoin için yeni pariteler ekledi. İlginç bir şekilde, eklenen 2 yeni paritede ETH yer alıyordu. Buna göre kullanıcıların, bundan böyle Filecoin (FIL) ile ETH arasında ticaret yapması mümkün. FIL/ETH paritesine ek olarak borsa, Wing Finance (WING) için de ETH paritesi ekledi. Yeni paritelerle birlikte kullanıcılar, FIL ve WING tokenlerinin ETH ile ticaretini yapabilecek.

Pin

MEXC, bu 3 kripto parayı listeleme kararı aldı

Popüler kripto para borsası MEXC de bugün duyuru yapan borsalar arasındaydı. Buna göre borsa, DUCKER/UST, BUP/USDT ve LN/BTC paritelerini listeleme kararı aldı. MEXC kullanıcıları, şimdi bu yeni pariteler ile ticaret yapma avantajına sahip.

Diğer listeleme duyuruları

  • WhiteBIT, THETA/USDT paritesi ile Theta Network projesini listeledi.
  • AscendEX, Lovely Inu Finance projesi ile işlemleri açtı.
  • BitMart, Project 202’yi bugün öğlen saatlerinde P202/USDT paritesiyle listeliyor.
  • Huobi Global, VVS Finance’ı VVS/USDT işlem çiftiyle bünyesine ekliyor.