Bu 12 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 4 Borsa Listeliyor!

Coinbase, Huobi Global, LBank ve BitMart, platformlarında listelenecek 13 altcoin projesini duyurdu.

Coinbase, 9 yeni altcoin listeliyor

ABD merkezli kripto para borsası, New York’taki kullanıcıları için 9 yeni altcoin listelediğini duyurdu. Borsanın yatırım kolu, yeni gelişmeyi Twitter’dan paylaştı. Duyuruya göre, platformda mevcut olan yeni token’ler arasında aşağıdaki kripto para birimleri yer alıyor.

  • GTC
  • MASK
  • UPI
  • XTZ
  • CTSI
  • RAI
  • IOTX
  • TRB
  • WCFG

Huobi Global, altcoin listesini duyurdu

Bir diğer listeleme haberi kripto para borsası Huobi’den geldi. LOVELY/USDT çifti artık Huobi Global platformunda işlemlere açık olacak. Para çekme işlemleri 6 Ağustos saat 11:00’da açılıyor.

BitMart, SRCX/USDT çiftini listeliyor

Bir diğer listeleme haberinde Source Protocol yer alıyor. Source Token özetle, Source Protocol’ün Binance Smart Chain üzerine kurulu ilk otomatik likidite alımı ve DeFi pazar katılım token’idir. Kripto para borsası BitMart’den gelen duyuruya göre, SRCX/USDT çifti 5 Ağustos itibaren işlemlere açılıyor. Para çekme işlemleri 8 Ağustos’ta açılacak.

LBank, listesine bir meme coin daha ekliyor

LBank, Squid Grow (SQUIDGROW) token’i listeliyor. SQUIDGROW, BCS tabanlı bir meme coin projesidir. Şu anda 0.00000003915 dolardan işlem görüyor. Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, SQUIDGROW/USDT işlemleri bu akşam açık olacak.

Coinbase, SEC soruşturması arasında 2 yeni dava ile vurdu

Kripto para borsaları hakkında sıcak bir gelişmede, Coinbase şimdi düzenleyicilerin artan incelemesiyle karşı karşıya. Şirket birden fazla davanın hedefi haline geliyor. Şu anda SEC tarafından araştırılmakta olan San Francisco merkezli kripto para borsası, şimdi iki hukuk firmasından iki ek yasal taleple karşı karşıya.

Perşembe günü, New York merkezli hukuk firması Bragar Eagel & Squire, iş uygulamaları hakkında aldatıcı iddialar nedeniyle Coinbase’e dava açacağını açıkladı. Pomerantz LLP ayrıca, davalının federal menkul kıymetler yasalarını ihlal etmesi sonucu ortaya çıkan zararları tazmin etme hakkına sahip olduğunu iddia ederek borsaya karşı dava açtı. Bu dava davacıları tazmin etmek için açılmıştır.

Pin

Her iki şikayette de davacılar, Coinbase’in özellikle 14 Nisan 2021 ve 26 Temmuz 2022 tarihleri ​​arasında şirketin işleri, operasyonları ve uyum çabalarıyla ilgili olarak sahte ve aldatıcı beyanlarda bulunduğunu iddia ediyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Coinbase geçmişte birçok davaya ve tartışmalı duruma karıştı. Bu arada, açılan iki yeni dava, Coinbase’in kayıt dışı menkul kıymet ticareti yaptığı iddiasıyla SEC tarafından soruşturulmasıyla geldi. Coinbase’in eski küresel ürün müdürü Ishan Wahi, ayrı bir davada insder trade yapmakla suçlanıyor. Ancak, bu ayın başlarında, Wahi Manhattan federal mahkeme salonundaki iki tel dolandırıcılık komplosu suçlamasını reddetti.