Bu 15 Altcoin’e Dikkat: 8 Borsaya Giriyorlar!

Çoğu kripto borsası en azından bazı altcoin projelerini destekliyor. Seçtiğiniz borsaya bağlı olarak satın alabileceğiniz altcoin türleri farklılık gösterebilir. Ancak birçok borsa, desteklediği altcoin projelerinin kapsamını genişletmeye devam ediyor. İşte en son borsa listelemeleri ve duyuruları…

XT.COM, Bogged Finance, LATOKEN yeni altcoin listelemelerini duyurdu

XT.com, yakında platformunda USDT ticaret çifti ile NFTNARA (NARA) tokenını listeleyeceğini duyurmaktan heyecan duyuyor. NARA’nın listelenmesi bugün TSİ 12’de borsanın İnovasyon Alanında gerçekleşti. NARA, NFTNARA platformundaki tüm işlemleri kolaylaştırmak için kullanılan birincil bir kripto para birimidir. Ayrıca token; P2P ticareti, staking ve madencilik yapmak için kullanılabilir. Kullanıcılar, NARA kullanım durumları ve değerleriyle birlikte, temel yatırım davranışları ile bunu kullanarak ticaret yapma arasındaki boşluğu doldurabilir.

Pin

Öte yandan kripto alanında devrim yaratan ve hızla büyüyen bir DeFi protokolü olan ELEPHANT.MONEY, bugün hem Bogged Finance platformunda hem de Coinbase Wallet’ta listelendiğini duyurdu. Bu, topluluğu ve protokolü yatırımcılar için erişilebilir hale getirmede ileriye doğru bir adımdır. Tony “Bankteller” Perkins’in buluşu olan Elephant Money ekosistemi, yüksek getiri ve istikrarlı büyüme sunar. ElephantMoney, farming veya staking olmadan ödüllendirilen yüksek büyüme ELEPHANT yansıtma tokenı olan çift tokenlı bir ekosistemdir.

Son olarak LATOKEN, Bitcoin SV (BSV) yerel tokenının listesini duyurdu. Ağustos 2022’den itibaren insanlar mobil cihazlarından veya bilgisayarlarından BSV satın alabilecek. BSV, LATOKEN’de bulunan seçici bir dijital varlık listesine katılıyor. LATOKEN, Mart 2019’da CoinmarketCap’in ilk-20’sine girdi. O zamandan beri başarısını sürdürdü.

Pin

Diğer listeleme haberleri hangileri?

Yukarıdakiler dışında borsa Fexobit, Storj (STORJ), Synthetix (SNX), ANKR (ANKR), Audius (AUDIO), Stacks (STX), Fetc.ai (FET), Orchid (OXT), USD Coin (USDC) ve Kusama’yı (KSM) listeledi. Öte yandan İsviçre bankası Sygnum, stake teklifine Cardano’yu (ADA) eklediğini duyurdu. Şirket bugün yaptığı bir duyuruda, müşterilerinin ödül kazanmak için banka düzeyindeki staking platformu aracılığıyla sekizinci en büyük kripto para birimi olan ADA’yı stake edebileceklerini belirtti. Geliştirmenin ardından ADA, Sygnum’un staking için sunduğu kripto para birimleri listesine eklenecek.

Duyurudan önce Sygnum, Ethereum (ETH), Internet Computer (ICP) ve Tezos (XTZ) dahil olmak üzere üç kripto para birimi üzerinde staking teklif ediyordu. Son olarak BitMart, Dii Coin’i (DIIC) USDT çifti ile bugün, TSİ 18’de listeliyor.  Ayrıca P2PB2B, Tolar’ı (TOL) USDC ve ETH ve BTC çifti ile listeliyor.