Bu 5 Altcoin Dev Borsalara Giriyor: Fiyatlar Fırladı!

Üç kripto para borsasından yeni altcoin listeleme haberleri geldi. Coinbase, Stargate Finance (STG) ve League of Kingdoms Area (LOKA) için destek ekliyor. Huobi Global ise FIO Protocol (FIO)’yu listeliyor. OpenOcean (OOE) ve Qommodity (QAA) da artık BitMart’ın listesinde olacak. Listeleme haberleriyle bazı altcoin fiyatları artış kaydetti.

Coinbase, iki yeni altcoin projesine destek ekliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, ERC-20 tokeni olan Stargate Finance (STG) ve League of Kingdoms Area (LOKA) için destek ekleyecek.

Pin

Borsanın duyurusunda, bu varlıklar için gelen transferlerin, trade’in desteklendiği bölgelerde Coinbase Ve CoinbaseExch ‘de mevcut olduğunu belirtildi. Coinbase, likidite koşulları karşılandığında, alım satımın 4 Ağustos 2022’de PT 09:00’da başlayacağını kaydetti.

Ayrıca Coinbase, bu altcoin projelerinin yeterli arzı sağlandığında, STG-USD, STG-USDT, LOKA-USD ve LOKA-USDT trade pariteleri üzerinde de işlemlerin aşamalı olarak başlayacağını açıkladı. Listeleme haberinden sonra STG fiyatı, günlük bazda %8’in üzerinde yükseldi.

PinSTG günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Huobi Global, FIO Protocol’ü listeliyor

Kripto para borsası Huobi, bir Blockchain protokolü olan FIO Protocol (FIO)’ya destek ekliyor. FIO Protocol, kripto para ve token göndermenin/almanın daha iyi bir yolunu sağlamayı amaçlayan bir Blockchain protokolü. FIO tokeni, projenin Blockchain altyapısı olan FIO Chain’in yerel hizmet varlığı. Token, işlem gaz ücretleri ve on-chain yönetişim için kullanılıyor. FIO Chain, ağ konsensüsünü sağlamak için Yetkilendirilmiş Proff-of-Stake (DPoS) kullanıyor.

BitMart, OpenOcean (OOE) ve Qommodity (QAA)

Kripto para borsası BitMart, altcoin projeleri OpenOcean (OOE) ve Qommodity (QAA)’yı listesine ekliyor. Borsanın listesine eklediği altcoin’lere Kriptokoin.com olarak okuyucularımız için bir göz attık. OpenOcean, DeFi ve CeFi tam toplayıcı. Altcoin, derinlemesine optimize edilmiş bir akıllı yönlendirme algoritması uyguluyor. Bu şekilde toplu DeFi ve CeFi’de traderlar için en iyi fiyatı sağlıyor. Ayrıca, ek ücret yok. OpenOcean ayrıca, kullanıcıların arbitraj işlemlerini otomatik olarak yapması için API ve arbitraj araçları sağlıyor.

Pin

Qommodity (QAA), çevreyi korumayı, toplulukları ve köyleri güçlendirmeyi ve herkes için refahı teşvik etmeyi amaçlıyor. Altcoin, zenginlik yaratıyor ve bunu arama şirketlerine, küçük ölçekli yatırımcılara ve benzer şekilde özel kişilere dağıtıyor. Qommodity, insanların tarım, hayvancılık, ormancılık, istihdam yaratma ve çok daha fazlasını yapmak için kendi olanaklarını yaratmaları için sosyal projeleri destekliyor. Bu çerçevede kendi kendine sürdürülebilirliği teşvik ediyor. Ayrıca Qommodity, alternatif enerji projelerini, atık yönetimi çözümlerini vb. destekliyor.