Bu Altcoin SHIB’i Devirdi: Dev Balinalar Artık Onu Alıyor! 

Popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB), çok uzun bir süredir en büyük Ethereum balinalarının en iyi seçimleri arasında oldu. Bununla birlikte yeni bir altcoin, en büyük ETH cüzdanlarının dikkatlerini SHIB’in üzerinden kendine çekti.

SHIB hayranı ETH balinalarının ilgisi yeni bir altcoin üzerinde

Silverway (SLV), balina istatistiklerine göre Shiba Inu tokenini ilk 1.000 Ethereum cüzdanının elindeki en büyük altcoin olarak çevirdi. Bununla birlikte, Shiba Inu’nun son 24 saat içinde aynı balinalar arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerin arasına girdiğini de bildirdi. Veriler, Silverway’in ilk 100 balina arasında en çok tutulan token olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, SLV aynı balinalar arasında dolar değeri bakımından tutulan en büyük token haline geldi.

Verilere göre, ilk 100 cüzdan 21,42 milyar dolardan fazla Silverway tokeni tutuyor. Bu da toplam holdinglerin %91’inden fazlasını oluşturuyor. Ancak, bu tutar herhangi bir balina tarafından herhangi bir kriptoya sahip olmak için çok büyük bir miktar. Daha önce, balina izleyicisi, ilk 500 balinanın yaklaşık 188,8 milyon dolar değerinde SLV tokeni tuttuğunu bildirdi.

Pin

CoinMarketCap verilerine göre Silverway, son 24 saatte %13’ün üzerinde artış kaydetti. Basın zamanında, ortalama 0,0000115 dolar fiyatla işlem görüyor. Öte yandan, piyasa değerinde böyle bir artış görülmüyor. Bununla birlikte, 24 saatlik işlem hacmi %13116’dan fazla fırladı.

ETH balinaları SHIB’i satıyor

Öte yandan, Shiba Inu’nun elinde tuttuğu en büyük balinalar 510 milyon dolara düştü. Şu anda toplam holdinglerin sadece %2,1’ini oluşturuyor. SHIB tokenleri, son 24 saat içinde en büyük 100 ETH balinası tarafından en çok satılan tokenler listesinde 5. sırada yer alıyor.

Pin

CoinMarketCap verilerine göre Shiba Inu, son 24 saatte %0,84 düşüş kaydetti. Basın zamanında, ortalama 0,00001194 dolar fiyatla işlem görüyor. SHIB 24 saatlik işlem hacmi %40’ın üzerinde bir artışla 675,7 milyon dolara yükseldi. Bu arada Kriptokoin.com’tan takip ettiğiniz üzere Shiba Inu, piyasa değerine göre TRON (TRX) tokenini geçti.