Bu Meme Coin, Binance Listeleme İddiasıyla Fırladı!

Kripto para piyasası ileri geri salınımında bugün genellikle kırmızı bölgede hareket etti. Ancak bir meme coin projesi piyasadan ayrıştı ve kayda değer bir kazanç elde etti. Bu artış, ise dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın meme coin projesini listeleyeceği iddiasına dayanıyor. İşte bu listeleme iddiası, Baby Doge Coin (BabyDoge)’nin fiyatını patlattı.

BabyDoge teaser’ı meme coin’in fiyatını ateşledi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasası lider kripto Bitcoin başta olmak üzere çoğunlukla kırmızıda. Ancak, Dogecoin’in türevi olan meme coin projesi BabyDoge, piyasanın tersi yönünde hızla ilerliyor. BabyDoge, piyasanın geri kalanının ayrıştı ve basın zamanında %25 artış kaydetti. Bu patlamanın kaynağı ise merak uyandırdı.

Pin

Meme coin projenin resmi Twitter hesabı günün erken saatlerinde önemli bir duyurunun teaser’ını yayımladı. Fiyat artışındaki bu olağanüstü durum da, muhtemelen bu teaser’a yüklenen anlamdan kaynaklanıyor. Birçok BabyDoge holderı, dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance’ın BabyDoge’ün listesine eklemesi uzun zamandır bekliyordu. Şimdi yayımlanan teaser, meme coin’inin işte bu listeye dahil edileceği şeklinde yorumlandı.

Peki, gerçekten de meme coin, Binance listesine mi giriyor?

Meme coin projesinin main net’i BNB Chain (eski BSC). Geliştiricileri, BabyDoge’u, bu ağ üzerine inşa etti. BabyDoge’un ünlü BabyDoge multi-katrilyon yakma olayı ise Ethereum ağına dayanıyor. Projenin güçlü popülaritesi nedeniyle, yalnızca BNB Chain tabanlı projelere odaklanan çeşitli medya ve haberlerde düzenli olarak yer aldı.

Bu hesaplar bazen BabyDoge’un bir katrilyon daha yaktığını söyledi. Veya, kripto parayı sosyal ağlarda en aktif olarak tartışılanlar listesine eklediğini kaydetti. Veya bu aşamada projenin başarısı hakkında yazdığını bildirdi. Öte yandan, BabyDoge’un kendisi henüz Binance’deki listeleme hakkında herhangi bir doğrulama yapmadı.

Bildiğiniz üzere Binance başkanı Changpeng Zhao’nun (CZ), bir kripto para biriminin listelenebilmesi için sahip olması gereken ana parametreleri var. İlk olarak CZ, onunla trade yapan çok sayıda insanın olması gerektiğini kaydediyor.

BabyDoge’un holderlarının sayısı ise 1,6 milyon. Ayrıca, Binance’e bağlı medyanın BabyDoge ile ilgili artan etkinliği de dikkatleri çekiyor. Bütün bunlar göz önüne alındığında, BabyDoge gerçekten de Binance yolcusu olması muhtemel. Belki de, BabyDoge ordusuna vaat edilen bu büyük duyuru, nihayet konuyu gerçekten kapatır.