Bu SHIB ve DOGE Grafiğine Dikkat: Olacakları Sıralıyor!

Shiba Inu fiyatı, yaklaşan bir tasfiyeyi gösteriyor olması muhtemel nedenler üretiyor. SHIB için anahtar fiyat seviyeleri ortaya çıktı. Dogecoin fiyatı ise, eşit yükseklerin üzerinde al-durdur likiditesi topladıktan sonra amaçsızca hareket ediyor. Bu nedenle DOGE fiyatı, yönlü bir önyargı oluşturmaya çalışıyor. Yani potansiyel bir düşüş mümkün.

SHIB fiyatı bu anahtar seviyeleri gösteriyor

Shiba Inu fiyatı, Ağustos ayının ikinci işlem haftasında oldukça çekişmeli bir savaş veriyor. Önceki görünümler, tokenin hem düşüş hem de yükseliş tarafları için gösterge veriyor. Ancak, şimdilik hiçbir hedef başarılı bir şekilde ihlal edilmedi. SHIB fiyatı çok kararsız hale geldi ve büyük olasılıkla dalgalı fiyat hareketini patlayıcı bir hareketle çözecek. Meme coin şu anda 0.00001230 dolardan işlem görüyor. Ancak son günlerde fiyat açısından pek bir değişim ortaya çıkmadı. Geçen haftaki 0,00001400 dolar bölgesini hedefleyen görünümden elde edilen kârlı boğalar çok temkinli olmalı.

Pin

19 Temmuz ve 8 Ağustos arasında, fiyatta düşüş eğilimi ortaya çıktı. Böylesine ince bir işaret, 0,00001074 doları hedefleyen keskin bir düşüşü tetikleme potansiyeli taşır. Yine de 0,00001400 dolardaki amaçlanan hedef bölge, silahların ulaşabileceği bir yerde. Hedef aşılırsa, trader’lar kârı gerçekleştirmeyi düşünmek isteyebilirler. Çünkü düşüş sapmaları olaydan sonra tasfiyelere yol açma eğilimindedir. Shiba Inu fiyatındaki yükseliş trendinin zayıflığını 0.00001217 doların altında bir kırılma gösterecektir.

Dogecoin fiyatı düşebilir

Dogecoin fiyatı, kontrol hacmi noktasından (POC) 0.066 dolarda sıçradı. Ardından, yükselişini tetiklemek için azalan trend çizgisindeki direnç seviyesini kırdı. Bununla birlikte, yükseliş momentumu, eşit yüksek seviyelerin üzerinde duran likiditeyi 0,074 dolardan topladıktan sonra düştü. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere DOGE, büyük oranda Bitcoin fiyatına bağlıdır. Bu nedenle düşüş trendinin, Bitcoin fiyatı düşüş eğiliminde olduğu sürece devam etmesi muhtemeldir. POC’nin 0,066 dolarının altına yakın bir günlük mum çubuğu, düşüş trendinin başladığını teyit edecektir. Böyle bir durumda, Dogecoin fiyatı büyük bir destek alanı olan 0,048 ila 0,057 dolar talep bölgesini yeniden ziyaret edecektir. DOGE bir yükseliş trendini tetiklemeden önce 0,057 dolarda eşit düşük seviyelerin süpürülmesi muhtemeldir.

Pin

Bu nedenle, piyasa katılımcıları bu hareketle %19’luk bir düşüş olan 0.057 dolarda kısa pozisyon yapabilecektir. Bununla birlikte, yukarıda bahsedilen seviyenin süpürülmesinden sonra uzun DOGE pozisyonu açabilirler. İkinci senaryoda, Dogecoin fiyatı için 0,074 dolar direnç seviyesinin yeniden test edilmesinden sonra %16’lık bir yükselişe izin verecek. Bunun ardından, %35’e varan bir yükseliş mümkün olacak. DOGE fiyatı gelişmeleri beklerken, 0.048 doların altına yakın bir günlük mum, DOGE için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Böyle bir durumda, meme coin’in 0.040 dolarda istikrarlı bir destek seviyesi arayarak düşmesi muhtemeldir.