Centric Swap Nedir? CNS Ne İşe Yarar?

Centric Swap, sağlam bir ekonomi üzerine kurulmuş yenilikçi bir çift jetonlu dijital para birimi ve merkezi olmayan blok zinciri protokolüdür. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “Centric Swap nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Centric Swap nedir? CNS ne işe yarar?

CNS, Çift token model benimsemeyi sabit bir saatlik getiri ile ödüllendirmektedir. Talepte devam eden değişiklikleri karşılamak için ise Token arzını kendi başına düzenlerken zamanla da dengelenmektedir.

Centric, geleneksel itibari para birimlerinin yerine geçecek bir gün vizyonuyla tasarlandı. Blok zinciri teknolojisi daha şeffaf bir dünya yaratacak. Aynı zamanda Centric’in uzun sürede yaygın bir şekilde benimsenmektedir. Bununla birlikte yenilikçi olan yaklaşımı günümüzün diğer kripto para birimlerinden farklı kılan özelliğidir. Sektörün geri kalanı işlem hacmine ve akıllı sözleşmelere odaklanmaktadır. Ancak CNS Blockchain in sağladığı ekonomik becerileri gerçekleştirmek için fiyat istikrarını çözüm getirmeye odaklanmaktadır.

Centric Swap nedir? Centric nasıl çalışır?

Farklı müşterilerin kripto paralarla etkileşime girerken tek bir noktadan alışveriş deneyimine sahip olmalarını sağlayan bir ürün ve hizmet sağlar. 2015’ten beri etkinlik gösteren Changelly, kripto para borsaları ve kullanıcılar arasında bir köprü görevi görür. Aynı zamanda Changelly mobil uygulaması aracılığıyla masaüstünde ve hareket halindeyken 10 dakika içinde zahmetsizce değiştirilebilen 200’den fazla kripto para birimine erişim sunmaktadır. 2020’de Changelly, özellikle tüccarların ihtiyaçlarına yönelik çalışmak için kolları sıvadı. Profesyonel müşterilerin ihtiyaçlarına odaklı kalmaktadır. Aynı zamanda perakende dijital Token, madeni para alım-satımını etkin şekilde sağlayan bir platformdur. Changelly’de arkadan destek veren Changelly PRO, topluluklara yüksek limit, etkili fiyatlandırma, hızlı uygulama ve 7/24 online destek hizmetleri sağlamaktadır.

CNS nasıl satın alınır?

Centric Swap ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar; CoinTiger, MEXC, HitBTC, Hotbit.
Dilediğiniz borsadan CNS satın alma işlemi yapabilirsiniz. Coin satın almak için ise aşağıdaki adımlar izlenebilir: Öncelikle ilk adım olarak CNS listeleyen borsaların web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra bir diğer adım olan hesap açma adımlarını tamamlayın. Kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak istediğiniz bakiye tutarınca CNS Coin alış emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.