CMC: Yatırımcılar Ayı Piyasasında VET ve Bu Altcoin’lere Oynuyor!

VeChain (VET), CoinMarketCap’te (CMC) katılım artışıyla ilk 10 proje arasında yer alarak son zamanlarda büyük bir başarıya imza attı.

VeChain (VET) başarıya tepki veriyor

VeChain’in (VET) katılımı 22 Temmuz 2022 ve 28 Temmuz 2022 arasında büyük ölçüde arttı. Bu, VeChain’in CMC’deki katılım artışıyla altıncı en büyük kripto projesi olarak sıralanmasına yardımcı oldu. VeChain’in önünde yer alan diğer projeler arasında DeFiChain (DFI), Metaegg (MEGG), FlareToken (1FLR), Contracto (LOCK) ve Bifrost (BFC) yer alıyor.

Bu başarı, kutlamak için Twitter’a giden VeChain destekçileri arasında büyük bir sevinç yarattı. İlginç bir şekilde, ağın araştırma ve geliştirme birimi olan VeChain Vakfı da kutlamaya katıldı. VeChain Foundation, Twitter’da “VeChain’i CoinMarketCap’te katılım artışıyla ilk 10 projede görmek harika” dedi. Şirket ayrıca topluluğa mevcut durumunun ötesinde büyümeye devam edeceğine dair güvence verdi. VeChain, Twitter’da şu paylaşımı yaptı:

CoinMarketCap’te katılım artışıyla VeChain’i ilk 10 projede görmek harika. Hızlı büyüyoruz ve yeni Avrupa Genel Merkezimiz ve Teknoloji Merkezimizle hem toplulukta hem de teknolojide yalnızca buradan daha hızlı büyüyeceğiz.

VET’in piyasa değeri 2,2 milyar doları aştı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere gerçekten de, VeChain son zamanlarda önemli bir büyüme yaşıyor. Şirketin yakın zamanda duyurduğu ortaklık sayısının yanı sıra, yerel kripto para birimi VET de olumlu bir büyüme kaydetti. Dün VET’in piyasa değeri 2,2 milyar doların üzerine çıktı.

Son hamleleriyle VET, kripto paranın piyasa değeri bakımında 33. en büyük kripto para haline geldi. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, yazı yazıldığı sırada, krpto paranın fiyatı %2,58 düşüşle 0,02958 dolara geriledi. Altcoin projesinin piyasa değeri ise 2,14 milyar dolara düştü.

Pin

VeChain çözümünün geniş çapta benimsenmesi

VeChain, piyasaya sürülmesinden bu yana Blockchain pazarında oldukça itibar kazandı. Şirketin Blockchain çözümü, sağlık, tedarik zinciri vb. dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde yaygın olarak benimsendi. Kamboçya’nın en büyük alkollü ve içecek distribütörü Attwood Import Export TheCryptoBasic, sahte ürünlerle mücadele etmek için VeChain’i kullandığını söyledi.

VeChain kısa süre önce karma dövüş sanatları organizasyonu UFC’nin resmi Blockchain ortağı oldu. VeChain’in kurucusu Sunny Lu, konuya ilişkin olarak “Bu, UFC ile uzun vadeli bir ortaklığın sadece başlangıcı. Dünyayı birlikte değiştirmeyi dört gözle bekliyoruz,” dedi. Ayrıca Sunny Lu, yakın zamanda “VeChain, teknolojisiyle dünyayı değiştirmeye kararlı,” paylaşımı yaptı.