Coinbase Bu 3 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Listeleniyorlar! 

Kripto para borsası Coinbase üç yeni altcoin projesini listesine ekleyeceğini duyurdu. Coinbase, SuperRare (RARE), TE-Food ( TONE) ve Kyber Network Crystal (KNC) için destek ekleyeceğini açıkladı.

Coinbase, iki altcoin için destek ekliyor: RARE ve TONE

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Coinbase, listelerini genişletmeye devam ediyor. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Coinbase, iki yeni altcoin için destek ekliyor. Borsa, en son yaptığı duyuruyla, SuperRare (RARE) için destek ekleyeceğini açıkladı. Coinbase ayrıca, deneysel etiketiyle TE-Food (TONE) için destek ekleyeceğini kaydetti. Kripto para borsası, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu açıklamaya yer verdi:

Coinbase, Ethereum ağında (ERC-20 token) SuperRare (RARE) ve TE-Food ( TONE) desteği ekleyecek. Bu varlığı başka ağlar üzerinden göndermeyin. Aksi takdirde paranızın kaybolması mümkün.

Pin

Kripto para borsası, likidite koşullarının yerine getirilmesi halinde alım satımın, 2 Ağustos 2022 saat 09:00 PT’de veya sonrasında başlayacağını bildirdi. Ayrıca, bu varlıkların yeterli arzı sağlandığında, RARE-USD, RARE-USDT, TONE-USD ve TONE-USDT paritelerinin üzerinde işlemlerin aşamalı olarak başlayacağını kaydetti. Bununla birlikte RARE ve TONE desteğinin, desteklenen bazı yargı bölgelerinde kısıtlanmış olabileceğini hatırlattı.

Basın zamanında SuperRare (RARE), günlük bazda %11,57 artışla 0,3412 dolardan işlem görüyordu. TE-Food ( TONE) ise son 24 saat içinde %5’in üzerinde artış kaydetti. Bu arada, lider kripto Bitcoin’in ve lider altcoin Ethereum’un aynı zaman diliminde düşüş yaşadı. Bu ortamda RARE ve TONE için oldukça başarılı bir performans.

Pin

Kripto para borsası Kyber Network Crystal (KNC) için yükseltme yapacak

Bu arada Coinbase, Kyber Network Crystal (KNC) için bir yükseltme yapıyor. Konuya ilişkin olarak kripto para borsası şu açıklamayı yaptı:

Coinbase, Kyber Network Crystal (KNC) için bir yükseltme yapmaya başlayacak. Bu süre zarfında borsa, KNC için para yatırma ve çekme işlemleri duraklatacak. Ancak, KNC trade’i bundan etkilenmeyecek. Bu süre zarfında KNC’yi yatırmaya çalışmayın! Çünkü bu, para kaybına neden olacaktır.

Pin

Coinbase, yükseltmeye yönelik bu çalışmanın yaklaşık 24 saat sürmesini planlıyor. Kripto para borsası, çalışmanın ardından para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlatacak. Coinbase ayrıca, çalışmaya ilişkin güncellemelerin sürekli yayınlanacağını belitti.

Borsa, bir hatırlatma da yaptı. Yükseltme tamamlandıktan sonra KNC’yi, 0xdefa4e8a7bcba345f687a2f1456f5edd9ce97202 sözleşme adresiyle destekleyeceğini kaydetti. Bununla birlikte, yükseltme tamamlandıktan sonra Coinbase’e gönderilen eski KNC sürümlerinin para kaybına neden olacağı konusunda da uyarı yaptı.