CoinLoan Nedir? CLT Ne İşe Yarar?

CoinLoan, Avrupa genelinde ön planda olmayı başaran, kuvvetli proje temelleri ve desteği ile kripto yatırımcı topluluklarında sıkça gündemde yer almaya başladı. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “CoinLoan nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

CoinLoan nedir?CLT ne işe yarar?

CLT Coin, Avrupa kripto kredi platformu olan CoinLoan için temel hizmet tokeni görevindedir. Üyelerine temel yüzde 2 yıllık bir faiz ekleyerek daha iyi bir faiz oran imkanları sunar. Aynı zamanda CLT’de ödenen borçlanma ücretlerini de düşüren bir dijital varlıktır.

2017 itibariyle Estonya Mali Otoritesi lisansı ile diğer etkinliklerini sürdüren CoinLoan, Avrupa kripto kredi platformu olarak geliştirilen bir projedir.Bununla birlikte,Alex Faliushin ve Max Sapelov tarafından kurulmuştur. Genel merkezi Estonya’da yer almaktadır. Proje, özellikle faiz getirisi imkânı sunan mevduatları, fiyat ve kripto kredi ve döviz hizmetlerini, Avrupa ve ABD ilk sırada olmak üzere dünya çapına sunmayı hedeflemektedir. Platformda 3 ana hizmete yer verilmiştir. Bu hizmetler; Faiz Getiren Hesaplar, Kripto ve Fiyat Kredisi ile Kripto Değişimi başlıkları altında mevcuttur. Max olarak 22,000,00 arza sahip olan CLT Coin, yüksek ticaret hacmi ile de dikkat çekmektedir.

CoinLoan nedir? CLT avantajları neler?

  • Kullanıcılarına ayrıca daha düşük oranlarda borçlanma imkânı sunar.
  • 36 aya kadar kripto destekli bir kredi imkânı sunar.
  • Modern finansal düzenleme standartlarıyla uyumludur

CLT dezavantajları neler?

  • Fiyatında sert değişimler olabilir.
  • Belirsizlik dönemi risk barındıran bir yatırım aracıdır.

CoinLoan nasıl satın alınır?

CLT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar; HitBTC ve Hotbit. Öncelikle bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açma adımlarını uygulamalıdır. Daha sonra kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Borsanın diğer para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak, CLT Coin’in listelendiği borsa sekmesine gidin. Dilediğiniz tutarı girerek kolaylıkla CLT sahibi olabilirsiniz.