Deneyimli Analistler: Bu 4 Altcoin, Ağustos’ta Patlayabilir!

Ethereum Name Service ve Tezos gibi altcoin projeleri, ayı piyasasında güçlü işbirlikleri yaptı. AltcoinBuzz analistleri, bu dönemde öne çıkan 4 altcoin projesini değerlendiriyor. Yaklaşan haberler eşliğinde bu 4 altcoin güçlü bir Ağustos’a hazırlanıyor.

Ağustos 2022’de patlamaya hazır 4 altcoin

.eth ile biten bir domain alabileceğiniz ENS (Ethereum Name Service), Temmuz 2022’de rekor kıran kayıtlar gördü. .eth domain, yeni .com alanı olarak kabul görmeye hazırlanıyor. Proje son zamanlarda gerçekten ilgi görmeye başladı. ENS sadece bir coin değildir. Aynı zamanda, cüzdan kullanımını daha kullanıcı dostu hale getirmektedir.

ENS ayrıca token yönetim ve oylama mekanizmalarına sahiptir. Şimdiye kadar, birçok token yönetimi, token piyasa sürmek için DAO’ların üzerinden yönetim token’lerini kullandı. Ama burada yönetim bir şey ifade ediyor. ENS, şu anda 500’den fazla entegrasyona sahip olduklarını söylüyor. Aşağıdaki tweet’te ENS ağının güncel on-chain verileri yer almaktadır.

NFT’ler için cüzdan motoru: XTZ

İkinci sırada yer alan Tezos, Blockchain teknolojisini daha verimli hale getirmek için önemli çalışmalar yaptı. Tezos, USDT için 12. Blockchain oldu. Tezos’un başka özellikleri de var. Ağ tam akıllı sözleşme işlevselliğini desteklemektedir.

Pin

Tezo ayrıca NFT’leri ile gündeme geliyor. Analist Shash, Tezos’taki en büyük NFT pazar yerlerinden biri olan Objkt’ta NFT’leri yakıdan takip ediyor. Bu arada, Tezos’un dokunduğu hemen hemen her şey gelişiyor. Yakın tarihli bir rapora göre Tezos bir yıl öncesinden daha iyi durumda.

Efinity (EFI)

Efinity’nin amacı, NFT’leri birçok Blockchain’e taşımak için Polkadot’un birlikte çalışabilirlik özelliklerini kullanmaktır.

Pin

Ayrıca, NFT’leri işlemek için ETH’den daha hızlı bir Blockchain’e ihtiyaç olduğu ortada. Efinity’nin piyasa sürülme amacı budur. Bunun dışında Polkadot’un 6. parachain’i üzerinde çalışıyorlar. NFT’leri dünyanın en büyük oyunlarından birine getirmeye yardımcı olmak gibi bazı büyük yeni ortaklıkları var. Analistler Blockchain/NFT bileşeni eklemek isteyen diğer oyunların da Efinity’ye gelmesini bekliyor.

BNB Coin (BNB)

Listede son altcoin BNB oldu. BNB kendi ağında, BNB Smart Chain ile dünyanın en büyük kripto borsasına sahiptir. BNB Chain, ETH’den sonra açık ara en büyük DeFi hacmine ve üçüncü olan Avalanche’dan 3 kat daha fazla DeFi hacmine sahip. Sadece BSC’nin en büyük AMM’si olan PancakeSwap’ta değil, tonlarca DeFi işlemi yapıyorlar.

Ancak unutmayın, Binance’de 2 token standardı vardır. EVM uyumlu versiyonu olan BEP2 ve BEP20. Ayrıca, BNB birçok yerde stake edilmektedir. Ancak özellikle bir özellik, BNB Kasasıdır. Bu seçenek sayesinde doğrudan Binance’de stake yapılabiliyor.

Sadece bu değil, Vault’ta tuttuğunuz BNB’yi, isterseniz yeni projelere yatırım yapabilmeniz için launchpad için uygunluk için de kullanabilirsiniz. Ayrıca Binance, hizmetlerinin birçoğunu entegre eder.

Diğer yandan, BNB şu anda toplam arzına çok yakın. BNB toplam 200 milyon arz ile başlarken, toplamda 100 milyona indirmek için düzenli olarak üç ayda bir yakma çalışmaları yapılıyor. Toplamda %50 azalma yolunda, mevcut arz 165 milyon, dolaşımdaki arz ise 163 milyon. Bu, düşük tirajlı madeni paraların aksine, piyasaya giren tonlarca arz fazlalığı olmadığı anlamına gelir. Aslında Binance’in amacı arzı piyasadan çekmek. Analistlere göre, tokenomik sizin için önemliyse veya BSC veya Binance global borsasında yükseliş eğilimindeyseniz, o zaman BNB Ağustos ayı radarı için ideal olabilir. Analistler, BNB’nin tokenomiklerin listedeki en iyi olduğunun altını çiziyor.