Dünyaca Ünlü Şirket, Sepetine Bu 6 Altcoin’i Ekledi!

Dünyaca ünlü broker’lık şirketi Interactive Brokers, sepetine 6 altcoin daha ekledi. Yeni kripto paralar ve hizmetler, Blockchain konusunda uzmanlaşmış finans kurumu ve teknoloji şirketi Paxos ortaklığıyla geliyor.

Interactive Brokers, sepetine 6 altcoin daha ekledi

Interactive Brokers, 8 Ağustos’ta kripto para alım satım araçlarını genişlettiğini duyurdu. 300 milyar dolarlık fonu yöneten dünyaca ünlü şirket, Blockchain konusunda uzmanlaşmış Paxos ile işbirliği yapıyor. Ortaklık sayesinde Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash’in listeye aşağıdaki kripto para birimleri de ekleniyor.

  • Uniswap (UNI)
  • Chainlink (LINK)
  • Aave (AAVE)
  • Chainlink (LINK)
  • Pax Dollar (USDP)
  • PAX Gold (PAXG)
Pin

Müşteriler artık Paxos hesaplarında hem USD hem de kripto para tutabilirler. Ayrıca, Paxos Trust Company tarafından sağlanan yükseltilmiş bir çevrimiçi uygulama aracılığıyla 7/24 işlem yapmak mümkün olacak. Interactive Brokers’ın pazarlama ve ürün geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı Steve Sanders, bu en yeni araçların “müşterilerimize kripto piyasasına istedikleri zaman erişmeleri için basit ve düşük maliyetli bir seçenek sunacağını” söylüyor.

Interactive Brokers, Coinbase ve Gemini’den daha uygun fiyatlı işlemler sunuyor

Paxos ile işlem yapan Interactive Brokers müşterileri, işlem başına minimum 1,75 dolar ücretle, işlem değerinin %0,12 ila %0,1’i arasında değişen bir komisyon ödeyecek. Yeni hizmet, her ikisi de piyasa emirleri için %1,49 işlem ücreti uygulayan Coinbase ve Gemini gibi birkaç mevcut kripto para borsasından daha uygun fiyatlı.

Pin

13 Eylül 2021’deki Paxos ortaklığı, Interactive Brokers müşterileri için Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash işlemlerini mümkün kıldı. UNI, LINK, MATIC, AAVE, USDP, Interactive Brokers’in listesine eklenen son kripto para birimleridir.