Efsane Analist, 2 Altcoin Belirledi: Hayatınız Fırsatı!

Ünlü kripto para analistlerinden biri olan Michael van de Poppe, popüler altcoin projeleri için en son yorumlarını aktardı. Michael van de Poppe, Chainlink (LINK) ve Avalanche (AVAX) için sıradakileri aktardı. İşte detaylar…

Michael van de Poppe, biriktirmek için Chainlink’e işaret etti

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere popüler analistlerden biri olan Michael van de Poppe, geçtiğimiz gün çeşitli altcoin’ler için en son yorumlarını paylaştı. Analist, özellikle LINK ve AVAX’a dikkat çekti. Michael van de Poppe, Chainlink için aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Chainlink 8 dolara yaklaşıyor. BTC ve USD çiftlerinde yüklü birikim yapılıyor gibi görünüyor. Ben hala bunun hayatın fırsatı olduğuna inanıyorum. Bir sonraki boğa koşusu için biriktirilecek varlıklardan biri. Önceki ATH’sinin (tüm zamanların en yüksek seviyesi) yüzde 85 kadar altındayken.

Yazım sırasında Chainlink, yüzde 2.93’lük bir düşüş ile 7.73 dolardan el değiştiriyor. Kripto para birimi, gün içerisinde 8.06 dolara kadar çıkmıştı. LINK, en son ATH’sini bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce kaydetmişti. LINK, 10 Mayıs 2021’de 52.88 dolar ile rekor kırdı. O zamandan beri yüzde 85.3 kadar düşmüş durumda. 2017 yılında kurulan Chainlink, evrensel olarak bağlantılı akıllı sözleşmelere olanak tanıyan bir Blockchain soyutlama katmanıdır. Merkeziyetsiz bir oracle ağı aracılığıyla Chainlink, Blockchain’lerin harici veri beslemeleri, olaylar ve ödeme yöntemleri ile güvenli bir şekilde etkileşime girmesine izin verir. Kritik zincir dışı bilgileri sağlar.

Analist, tweet’inde popüler altcoin AVAX’a da yer verdi

Öte yandan Van de Poppe, Avalanche’tan (AVAX) bahsetti. Michael van de Poppe, AVAX için hedefleri açıklarken altcoin’in hangi seviyeleri kırması ve tutması gerektiğini belirtti. Van de Poppe, “Avalanche, burada devam etmeye hazır görünüyor” diyerek aşağıdaki maddelere işaret etti:

  • AVAX, üçüncü kere 26 dolar seviyelerindeki yüksek seviyelere saldırıyor.
  • Bu direncin kırılması, önceki tüm yüksek seviyelere doğru hızlanmasını sağlayabilir.
  • Destek olarak 50 günlük hareketli ortalama (MA) bulunmakta.

Hedefler:

  • 36 dolar
  • 42 dolar