En Zengin Balinalardan Biri, SAND ve Bu 3 Altcoin’den Aldı!

Kripto para piyasası sert düşüşlerden sonra bir rahatlama rallisi başlattı. Kazançlarının bir kısmını geri veren Bitcoin ve altcoin projeleri, şimdi konsololide oluyor. Bu ortamda kripto balinaları da boş durmuyor. Piyasadaki en büyük Ethereum cüzdanlarından biri metaverse coin’i Sandbox (SAND) ile ilgileniyor. Ayrıca, deva balina, üç altcoin projesinin token’lerinden de biriktiriyor.

Devasa Ethereum balinası, cüzdanını MATIC doldurdu

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasası temkinli bir şekilde pozitif bölgede hareket ediyor. Bununla birlikte oldukça  zengin bir Ethereum (ETH) balinası altcoin alışveriş çılgınlığına girdi. Balina izleme platformu WhaleStats’tan sağlanan verilere göre, ‘Bonobo’ adlı kripto para cüzdanı son günlerde 14 milyon dolardan fazla para harcadı.

Devasa Ethereum balinası, ilk olarak katman-2 ölçekleme çözümü Polygon’un (MATIC) 1.199.999 tokenine saldırdı. Bonobo, tokenler için 1,1 milyon dolardan fazla parayı gözden çıkardı. ETH balinası, hemen saniyeler içinde geri döndü ve 1,9 milyon dolarlık bir maliyetle 2.049.996 MATIC daha yuttu. MATIC, basın zamanında, günlük bazda %1,42 düşüşle 0,8806 dolardan işlem görüyordu.

Pin

Bonobo’nun menüsündeki diğer altcoin projeleri: APE, FTT ve SAND

ETH balinasının alışveriş listesinde bir sonraki sırada Bored Ape Yacht Club (BAYC) bağlı dijital varlık ApeCoin (APE) vardı. Ethereum balinası, 199.999 APE tokenini satın almak için 1,3 milyon dolar harcadı. APE, basın zamanında, günlük bazda %2,78 artışla 6,76 dolardan el değiştiriyordu.

WhaleStats ayrıca, Bonobo’nun FTX kripto para borsasının yerel varlığı olan FTX Token’i (FTT) çok sevdiğini söylüyor. Balina, birkaç gün önce 203.786 FTT için başlangıçta 6,3 milyon dolar ödedi. Ardından dün daha fazlası için geri döndü ve 2,4 milyon dolarlık 80.000 FTT daha cüzdanına attı.

Pin

Büyük cüzdan sahibinin kripto şölenindeki son yemeğinde, sanal dünya metaverse oyunu The Sandbox (SAND) vardı. Çünkü balina 2,2 milyon dolarlık bir maliyetle 1.650.016 SAND tokenini yuttu. Altcoin, basın zamanında, günlük bazda %1,89 düşüşle 1,28 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum balinasının cüzdanında dev dalgalanmalar oluyor

Bonobo şu anda en zengin Ethereum balinaları arasında dördüncü sırada yer alıyor. Dev balinanın cüzdanın toplam değeri 850 milyon doları aşıyor. Balinanın varlıkları, 12 Temmuz’da 456 milyon dolarlık düşük bir seviyeden 21 Temmuz’da 961 milyon dolarlık yüksek bir seviyeye çıktı.

Ancak, beş gün içinde 235 milyon dolarlık varlığı boşalttı. BU hareketler, balina cüzdanındaki dev dalgalanmaları gösteriyor. Bonobo, 28 Temmuz’dan bu yana 800 milyon doların üzerinde bir dengede duruyor.

Pin