Fintech Devi Duyurdu: SAND ve Bu 21 Altcoin Listeleniyor!

Küresel Fintech platformu Revolut, SAND ve 21 altcoin’i içeren listesini duyurdu. Böylece, platformda listelenen kripto para birimlerinin sayısı 80’i aştı.

Revolut, SAND, APE ve 20 altcoin’i listeliyor

Dijital bankacılık uygulaması Revolut, listesine eklediği 22 altcoin projesini paylaştı. Bugün açıklanan yeni kripto para birimleri arasında SAND ve APE gibi popüler isimler yer alıyor.

  • SAND, GALA, AXS, JASMY, ENS, DASH, FLOW, APE, REQ, ETC, CLV, FORTH, AVAX, IMX, CRO, IDEX, REN, SPELL, PERP, BICO, COTI ve MLN.
Pin

Revolut platformu sayesinde listedeki altcoin’ler İngiltere ve AB’deki tüm müşterilerine genişliyor. Revolut uygulamasında şu anda toplamda 80 kripto para birimi mevcut.

Revolut listesi seçili altcoin’ler için neden önemli

Revolut, finansal uygulaması aracılığıyla çok çeşitli finansal ürünler sunan bir platformdur. Revolut’ta kripto satın almanın ve satmanın birkaç yolu vardır. Müşteriler, piyasayı zamanlamak zorunda kalmamak için bir durdurma veya limit emri ayarlar. Veya volatilitenin ortalamasını almak için yinelenen satın alma özelliği kullanabilirler. Müşteriler ayrıca günlük alışverişleri sırasında yedek değişiklikleri toplayabiliyor. Bu özellikle ayrıca seçili kripto para biriminde uzun vade yatırım seçenekleri sunuyor.