KardiaChain Nedir? KAI Ne İşe Yarar?

Kardiachain, birden fazla zincirle birlikte çalışabilirliğe izin veren ve çift node çözümü aracılığıyla hibrit bir Blockchain çözümü sağlayan bir Blockchain platformudur. Bu da, geliştiricilerin platform üzerinde kolaylıkla çapraz zincir uygulamaları oluşturabileceği anlamına gelmektedir. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “KardiaChain nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen bütün konulara değineceğiz.

KardiaChain nedir? KAI ne işe yarar?

KAI, birleşik altyapı, aralarında birlikte çalışabilirliği sağlayıp, bir geliştiricinin bakış açısından dağıtımı mümkün olduğunca kolaylaştırarak çözümlerin birden fazla platformda çalışmasına destek olur. KardiaChain’in temel hedefi, geliştirici maliyetlerini optimize edip, darboğazlardan kaçınmak ve diğer zincirlerdeki akıllı sözleşmelerle güvenli bir şekilde iletişim kurulabilmesini sağlamak için birden fazla Blockchain’de çalışabilen akıllı sözleşmeleri kolaylıkla oluşturabilecekleri birleşik bir ekosistem yaratmaktır.

Kardiachain ekosistemi nasıl çalışır?

  • Kardiachain cüzdanı: Kardiachain’in cüzdan platformu, KRC-20 Token’lerinin depolanmasını ve ticaretini sağlamaktadır.
  • KAIDEX: Platform özellikli, merkezi olmayan ve zincirler arası bir değişimdir. Çift node teknolojisine dayanan KAIDEX, çok zincirli takaslarda devrim yaratabilme becerisine sahiptir. KAIDEX, CEX’lerin ve DEX’lerin yararlarını birleştiren ve “her iki dünyanın en iyisi” yapan ilk şirket olarak bilinmektedir.
  • Sky Gate: Heaven’s Gate, sanatçıları ve koleksiyoncuları Blockchain aracılığı ile birbirine bağlamaya odaklı bir dijital mülkiyet transfer platformudur. Aynı zamanda, her sanat eserinin %100 sahipliğini, paylaşımı ve uluslararası aktarımı garanti etmektedir.
  • KAI üyeliği: KAI üyeliği, özellikle bir kitlesel kabulün sınırlarını zorlama girişimidir. Kullanıcı deneyimlerine ve yardımcı programlara odaklıdır. Halkın KAI kazanması, depolaması, harcaması ve yatırım için geliştirilen bir uygulamadır.
  • Defily Finance: Stake ve Verim Çiftçiliği için bir zincirler arası DeFi platformudur. DFL, Meme Force (DRAGON) ile birleştirilen, gerçek bir kullanım senaryosuna sahiptir. Aynı zamanda kurulan ve bazı finansal kesintilere hazır bir DeFi Yönetişim Token’idir.
  • BecoSwap: Tüm kullanıcılar için Verim Çiftçiliği, IFO Launchpad ve NFT Marketplace yaratmayı hedefleyen eksiksiz bir DeFi platformudur. Aynı zamanda kullanıcıların BECO Token’leri kazanmak için KRC20 Token’lerini stake etmesine imkan sunmaktadır.
  • SleepEarn Finance: Kardiachain kullanıcılarının getiri operasyonlarını önemli ölçüdeki iyileştirmeleri için güçlü bir araçtır. Ayrıyeten kullanıcıların akıllı sözleşmeler aracılığıyla SEN Token’lerinde otomatik ve güvenli kâr elde etmelerini sağlamaktadır. SEN’in Tokenomics’i, deflasyon getirmek ve KardiaChain DeFi platformunu bozmak için tasarlanmaktadır.

KAI nasıl satın alınır?

KardiaChain ile işlem yapılan en büyük borsalar.; MEXC, DigiFinex, KuCoin, Huobi Global’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir. Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz KAI listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca KAI seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.