Köpekbalıkları ve Balinalar Bu Altcoin’in Peşinde! “Fırlayabilir”

Popüler altcoin Cardano (ADA) balinaları ve köpekbalıklarının aktivitesi, bu hafta 1 dolara yükseliş koşusu ile önemli ölçüde arttı. Balinalar ve köpekbalıkları, yaklaşmakta olan Vasil hard fork’u ile heyecanlı. Ayrıca toplam cüzdan sayısı 3,5 milyonun üzerine çıkmadan önce yaklaşık 138 milyon dolar ADA biriktirdi.

Altcoin Cardano’na balina etkinliği, 1 dolara doğru büyük ralliyi onayladı

Temmuz sonu için planlanan Vasil hard fork’undaki gecikmeye rağmen, Cardano (ADA) fiyatı ivme kazanmaya devam etti. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Vasil hard fork’unda daha fazla gecikme olmayacağına söz verdi. Geçen hafta, IOG’nin teknik müdürü Kevin Hammond, sorunsuz bir dağıtım sürecini garanti etmek için daha fazla testin önemini de iddia etti. Charles Hoskinson ve topluluktan gelen destek, fiyatı 0,50 dolar seviyesinin üzerinde tuttu.

Pin

Santiment’e göre, Cardano Arz Dağılımı metriği, geçen hafta balina ve köpekbalığı aktivitesinin arttığını gösteriyor. Her ikisinin de ADA’da yaklaşık 138 milyon arttığını gösteriyor. 27 Temmuz’dan bu yana balinalar ve köpekbalıkları Cardano’nun mevcut arzının yüzde 0,46’sını ekledi. Bu küçük bir birikim olabilir. Bununla birlikte,  uzmanlara göre birikim Ağustos ayında devam ederse, büyük bir ralli fiyatı 1 dolara kadar itebilir. Santiment, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Cardano köpekbalığı ve balina adresleri, Haziran ayı ortasındaki yerel fiyat zirvesinden sonraki 8 gün içinde ADA’da yaklaşık 138 milyon dolar biriktirdi. Bu şimdilik sadece hafif bir birikim, ancak bu eğilim Ağustos ayı boyunca devam ederse ilginçleşebilir.

Cardano Vasil hard fork’u merakla bekleniyor

Cardano’nun Vasil hard fork’u, Cardano Blockchain’inde artan verim ve akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesiyle güvenlik, titizlik, istikrar ve ölçeklenebilirliğe odaklanmayı vaat ediyor. Vasil hard fork’a ilişkin artan iyimserlikle birlikte, ADA’ya sahip toplam cüzdan sayısı 3,5 milyonu aştı. Kripto piyasası çöküşüne rağmen bu yıl 1 milyondan fazla cüzdan eklendi. Ayrıca Cardano ağında dağıtılan akıllı sözleşmelerin sayısı ilk kez 3.000’i aştı.

Üstelik Cardano’nun on chain işlemleri Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Algorand’dan daha yüksek. Uzmanlara göre 0,550 dolar direnç seviyesinin üzerinde bir hareket, Cardano (ADA) fiyatında büyük bir ralliyi 1 dolara çıkarabilir.

Pin

Cardano için destekler yükseliyor

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bu haftanın başlarında, Sygnum Bank Cardano (ADA) staking için destek ekledi. Dünyanın ilk dijital varlık bankasının müşterileri artık kurumsal düzeyde platformu kullanarak ADA’yı stake edebilir ve stake ödülleri alabilir. Ayrıca, popüler Cardano influencer’ı “ADA Whale” bir tweet’te ADA’nın, bir oylama ve hazine sistemi getirerek sistemi gerçekten merkezsiziyetsizleştireceğini iddia ediyor.