Kripto Para Araştırmacısı: Bu 3 Altcoin, 10x Yapabilir!

Bir kripto para araştırmacısı olan Sahana Vibhute, çeşitli altcoin projeleri için beklentilerini paylaştı. Vibhute, aşağıdaki coin’leri “10x yapabilir” diyerek paylaştı. Araştırmacının odağında, bilindik altcoin’ler yer alıyor. Bu sırada, bu coin’lerin bazılarına yönelik Michael van de Poppe tarafından yapılmış yorumlar da var. İşte detaylar…

Araştırmacının odağındaki ilk kripto para: Cardano (ADA)

Vibhute’a göre Cardano fiyatı, bir aydır direnç bölgelerini çok sık test ediyor ve zayıflatmaya çalışıyor. Son pump ile ADA fiyatı düşüş eğilimi gösteren üçgenin üzerine çıktı. 0,55 dolar seviyelerini test etti. Bununla birlikte, fiyat önemli bir ret ile karşı karşıya kaldı. Ardından formasyonda kayda değer bir gerileme beklenmeye başlandı. Bununla birlikte, daha yüksek zaman diliminde, Cardano’nun fiyatı oldukça yüksek görünüyor. Vibhute’a göre ADA, uzun sıçrama potansiyeline sahip.

Pin

Analist, Micheal van de Poppe, ADA fiyatının uzun süredir olduğu gibi önümüzdeki önemli direnci test etmeye devam edebileceğine inanıyor. Ayrıca, analiste göre aylık ticaretin sonunda varlık, direnci 0,55 dolardan test etmek ve temizlemek için yeterli destek alabilir. Bu da 0,67 dolara doğru bir sıçramayı tetikleyebilir. Bu seviyeler temizlendikten sonra, uzun girişleri de tetikleyebilir.

İkinci altcoin: Fantom (FTM)

Araştırmacıya göre Fantom fiyatı ise alt konsolidasyonun üzerine çıktı. Üst direnci 0,43 dolardan test etme yolunda ilerliyor ve 0,4 doları geçiyor. Bununla birlikte, varlık parabolik bir toparlanma geçiriyor. Araştırmacı, coin’de hemen yüksek seviyelere ulaşmasını bekliyor. Varlık bir geri çekilmeye hazır görünüyor ve analistlere göre kritik desteği 0,35 dolardan vuruyor. Ayrıca, FTM fiyatı bu seviyelerden iyi bir şekilde toparlanabilir. Kayıp seviyeleri yeniden kazanabilir ve ilk hedefi 0,44  dolardan vurmak için 0,4 doları kesebilir. Bununla birlikte, ikinci hedefi 0,49 dolarda test ediyor. Vibhute’a göre, 0,5 doların üzerinde bir güvence sağlarsa, fiyat tehlike bölgesinin dışında olabilir.

Pin

Listedeki son coin: Zilliqa (ZIL)

Zilliqa’nın fiyatı da, fiyat önemli ölçüde 0,55 ile 0,57 dolar arasındaki temel direnç bölgesine doğru değişiyor. Bu nedenle uzmana göre, büyük bir yükseliş momentumu gösteriyor. Ancak varlık, son birkaç gün içinde kazanılan seviyelerin etrafında konsolide oluyor. Bu nedenle, aşırı düşüş baskısından kurtulmak için büyük bir potansiyel sergiliyor. ZIL fiyatı 0,035 dolardan daha düşük desteği her ziyaret ettiğinde toparlandı. Ancak aynı zamanda 0,048 dolar seviyelerinde de reddedildi. Ağustos ticaretinin başında ateşlenen yukarı yönlü yörünge ile 0.055 dolardan 0.06 dolara ulaşması konusunda, analistlerin umudu var gibi görünmekte.

Pin