Kripto Para Milyarderi, Bu 6 Altcoin’i İzliyor! Almalı Mısınız?

Fiyatlardaki son düşüş, kripto para milyarderi Mark Cuban’ın kriptoya olan coşkusunu azaltmadı. Ancak popüler Shark Tank jurisi piyasada yeterli yenilik olmadığından endişe ediyor. Altcoin Daily ile yaptığı röportajda Dallas Mavericks sahibi, bir projenin kripto ile ilgili olması nedeniyle hala sağlam bir iş vakasına ihtiyacı olduğunu vurguladı.

Kripto para milyarderleri ayı piyasasına rağmen bu altcoin projelerinde bekliyor

Milyarder yatırımcı, kriptonun dikkatini çektiğini çünkü her zaman teknolojiyi kullanmanın yeni yollarını aradığını söylüyor. Akıllı sözleşmelerin mevcut işleri bozma potansiyeli onu uzun zamandır heyecanlandırıyor. Peki şu anda hangi kriptolar için heyecanlı? İşte Cuban’ın sahip olduğunu söylediği altı altcoin…

Injective Protocol (INJ)

Injective Protocol, Gemini, Kraken ve Binance’de hali harzırda işlemlere açık. Bunun nedenle, Cuban’ın listesindeki en hızlı erişebileceğinizi altcoin olduğunu söyleyebiliriz. Injective, finansal uygulamaları hedefleyen akıllı sözleşmeli bir kriptodur. Merkezi olmayan protokol, marj ve türev ticareti gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Aynı zamanda farklı Blockchain’ler ile bilrikte çalışır. Cuban’ın deyimiyle, “Kolay bir iş değil ama şansları var.”

Pin

Klima DAO (KLIMA)

Klima, tokenize edilmiş karbon kredileri sunar. Cuban, karbonunu KLIMA token’leri aracılığıyla dengelemenin diğer yollardan daha kolay olduğuna dikkat çekiyor. Bir yatırım olarak karşılığını vermezse, en kötü durum senaryosunun yine de belirli sayıda karbonu dengelemiş olması olduğunu söylüyor.

Pin

ApeCoin (APE)

ApeCoin, sahiplerine özel üyelik sağlayan ünlü NFT koleksiyonu olan Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) yerel token’dir. Cuban, BAYC arazi satışının hayranı olmamasına rağmen APE token’lere sahip olduğunu söylüyor. Bu arada metaverse’de emlak satın alanaları “süper, mega, kusursuz aptal” olarak nitelendirdi.

Pin

Blockto (BLT)

Blockto, Cuban’ın ilk olarak 2021’de yatırım yaptığı cross chain bir akıllı sözleşme kripto cüzdanıdır. Cuban insanların kripto, NFT’ler ve dApps on Flow (FLOW), Solana (SOL) , Binance Smart’a erişmesine olanak tanıyan projenin stratejik danışmanlığını yapıyor. Blockto ayrıca BNB Chain (BSC), Polygon (MATIC), Avalanche (AVAX), Ethereum (ETH) ve Tron (TRON) gibi Blockchain’lerle entegredir.

Pin

Alethea Artificial Liquid Intelligence Token (ALI)

Alethea, NFT’leri başka bir seviyeye taşıyor. Proje, bir tür yapay zeka (AI) kişiliğine sahip akıllı NFT’ler inşa ediyor. Cuban, “sanal insanlar” yaratmak için yapay zekayı NFT’lere entegre etmenin bazı benzersiz uygulamalara yol açabileceğini söylüyor.

Pin

Ocean Protocol (OCEAN)

Ocean, verilerin “yeni varlık sınıfı” olduğunu ve insanların tokenlerini kullanarak veri alıp satmasına izin verdiğini söylüyor. Veri sahipliğini büyük şirketlerden bireylere taşıyan çeşitli Web3 projelerine uygundur. Kriptokoin.com olarak Ocean Protocol’ü tüm yanlarıyla bu makalede ele aldık.