Kritik Gelişme: Binance Bu 28 Altcoin İçin Duyuru Yaptı!

İşlem hacmiyle en büyük kripto para borsası olan Binance, çeşitli altcoin projeleri için yeni duyurular yaptı. Açıklamalara göre Loans platformuna yeni eklemeler yapıldı. Ayrıca staking hesaplarına da eklenen kripto paralar oldu. İşte detaylar…

Binance, Kadena’yı ve BOND’u Loans platformuna ekliyor

Borsa, KDA’yı Loans platformuna teminat varlığı olarak ekledi. Öte yandan BOND’u, ödünç alınabilir bir varlık olarak ekledi. Kredi platformu, desteklenen kripto varlıkları, faiz oranları, teminat varlıkları ve piyasa koşullarına ve dahili risk yönetimine dayalı olarak maksimum ödünç verilebilir limitler için çok çeşitli seçenekler sunar.

Pin

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Kadena, Bitcoin’in ölçeklenebilir bir versiyonunu sunmak için Bitcoin’den PoW konsensüs mekanizması ile DAG ilkelerini birleştiriyor. Kadena, Blockchain’i hem işletmeler hem de girişimciler için kullanılabilir kılan benzersiz bir verim sunarken Bitcoin’in güvenliğini sağlayabileceğini iddia ediyor. Öte yandan, 2019 yılında kurulan BarnBridge, riskleri tokenleştirmeye yönelik bir protokoldür. Eylül 2020’de piyasaya girdi.

Artık kredi kartınızla bu kripto parayı alabilirsiniz

Kripto para platformu, kripto/banka kartı ile kripto satın alma konusunda yeni fiat paraya dayalı listelemelerini paylaştı. Kullanıcılar artık kredi/banka kartlarını kullanarak büyük fiat para birimleriyle WTC satın alabilirler.

  • WTC satın almak için mevcut yeni fiat para birimleri: AUD, BGN, BRL, EUR, GBP, PLN, RUB, TRY, UAH

Ayrıca kullanıcılar artık büyük fiat para birimleri ile tekrarlayan satın almada hizmeti ile LEVER satın alabilirler. LEVER satın alımı için mevcut yeni fiat para birimleri EUR, GBP’dir. LeverFi, toplam 35 milyar arza sahip bir yönetim tokenı olan LEVER tarafından desteklenmektedir.

Pin

Eski tokenlar, yenileriyle değiştiriliyor

Binance, spot cüzdanlarında bakiyesi olan uygun kullanıcılar için aşağıdaki eski tokenlar için son bir dönüşüm turu gerçekleştirecek. Bunlar, daha önce token değişimi, yeniden adlandırma veya birleşme olaylarından geçen eski tokenlerdir. Artık Binance’de alım satım için uygun değildirler. Bu coin’lerin listesini aşağıda görebilirsiniz:

Pin
Pin

Binance, ACA’yı bu platformlara ekliyor

Son olarak Binance Earn, Kilitli Staking ve Flexible Savings tarafından desteklenen varlıklar listesine ACA’yı ekledi. Acala, Polkadot tarafından güvence altına alınan bir Blockchain platformunun yanı sıra, kullanıcıların Acala Swap’ta işlem yapmalarına, Acala Doları stablecoin (aUSD) ile self servis krediler vermelerine olanak tanıyan bir ağdır. Ağda likidite sağlayıcısı olabilirsiniz, Liquid DOT staking (LDOT) ile staking türevlerine erişebilirsiniz. Ağ ölçeklenebilir, Ethereum uyumlu ve DeFi için optimize edilmiştir. Ağ ayrıca Ethereum, Bitcoin ve Acala’nın Compound’dan bir açılış hibesi aldığı Compound Gateway gibi diğer ağlara köprülenme planıyla öne çıktı.