Lambda Nedir? LAMB Ne İşe Yarar?

Lambda Coin, kanıtlanabilir bir mülkiyete sahiptir. Akıllı bilgi işlem sağlayan Lambda Blockchain projesinin genişlemesiyle ortaya çıkan kripto para birimidir. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “Lambda nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Lambda nedir? LAMB ne işe yarar?

Lambda Coin, Ethereum bünyesinde yer alan bir Token’dır. Depolama madenciliği ticareti ve altyapı hizmetlerine bağlı olarak işletilmektedir. Lambda Coin, ERC-20 standardını temel almaktadır. Aynı zamanda LAMB ve OneAPM’nin kurucusu Xiaoyang He ile Li Monan’ın projesi olarak faaliyete geçmiştir. 2022 yılı içerisinde özellikle işlem hızı, veri depolama ve izole varlık adası sıkıntılarını çözmeyi hedeflediği belirtilmektedir. Sosyal medyada son zamanlarda en çok konuşulan Coin’lerden olan Lambda, etkileşim olarak 984. sırada yer almıştır. Güncel dolaşımdaki arzı 1.646.414.197,724’dür. LAMBDA Coin’in kurucusu ve CEO ’su en iyi Çinli altyapı yazılımı uzman Xiaoyang He’dir. Aynı zamanda Birleşik Arap Emirlikleri Systems üzerinde mühendis olarak çalışan JVM topluluğun üyesidir. Kurucunun ortağı ise CTO’su Li Monan’dır.

Nasıl çalışır?

  • Lambda ana ağ işletimi, aşağıda belirtilenler dahil olmak üzere birden fazla rolden oluşmaktadır.
  • Validator: Fikir birliği, ağ bakım ve inşaat işlerinden sorumlu olan bazı düğümler madencilerin yönetim işlerini de üstlenmektedir.
  • Blok üretim düğümü: Doğrulayıcı, rehin kapasitesini ağırlığa göre birleştirmektedir. Aynı zamanda blok verilerinin paketlenmesi ve fikir birliğinin başlatılmasından sorumludur.
  • Depolama madencisi: Depolama sistemi işlemlerine katılıp, bakım ve inşaat işlerinden sorumludur.
  • Ortak düğüm: Teknik olmayan düğüm, şu anda sadece proje ekolojik inşaat çalışmaları yürütmektedir. Aynı zamanda fikir birliği ağına katılmamaktadır.

Projenin geleceği nedir?

Lambda Coin için 2023 yılında büyük fırsatların doğması beklenmektedir. Bu nedenle Lambda Coin 0.033 TL fiyatına ulaştığında ivme kazanabilir yorumları yapılmaktadır. Lambda Coin özellikle uzun vadeli yatırımlar için önerilmektedir. Aynı zamanda geleceği 0.10 TL bandında görülmektedir. Binlerce kullanıcı her geçen gün kripto para borsasına katılmaktadır. Bununla birlikte yeni Coin seçeneklerini değerlendirmektedir. Bu seçeneklerden biri olan LAMB Coin yatırımcıların araştırdığı Coin’lerden biri olmuştur. Getiri potansiyeli yüksek bir Token olan LAMB, kripto para yatırımcılarının ilgi odağındadır.

Lambda nedir? LAMB nasıl satın alınır?

LAMB ile işlem yapılan borsalar; Gate.io, Huobi Global, MEXC, OKX, AEX, Hotbit ve BKEX’dir. Lambda Coin’e sahip olmak için seçtiğiniz borsanın kayıt adımlarını takip edebilirsiniz.