Metrikler Konuşuyor: SHIB ve Bu Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir!

Dogecoin ve Shiba Inu (SHIB), hafta sonuna yükselişle başladıktan sonra yeni alıcıların ilgisini çekiyor. En büyük meme coin’ler, kripto para piyasasının geri kalanına göre bir miktar yavaş kalıyor. Ancak, uzmanlar tarafından sağlanan teknik metrikler yakında patlayabileceklerini gösteriyor.

Dogecoin ve Shiba Inu ralliye hazırlanıyor

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB), kripto para piyasası ivme kazanırken yükseliş patlamalarına hazırlanıyor. DOGE, bugün bir noktada %6’dan fazla değer kazandı. Yukarı doğru basınçtaki ani artış, kritik bir direnç alanının üstesinden gelmesine yardımcı oldu. Şimdi analistler, Dogecoin’in daha fazla ilerleme gücüne sahip olduğunu öne sürüyor.

Teknik açıdan DOGE, simetrik bir üçgenden formasyonundan ayrıldı. Böylece 0,073 dolar direnç seviyesini geride bıraktı. Teknik oluşumun Y ekseni %34’lük bir hedef öngördüğü için bu gelişmeler fiyat hareketinde önemli bir rol oynuyor. Doğrulanırsa, analiste göre Dogecoin fiyatı 0,095 dolara ve hatta 0,10 dolara yükselecek. Analistler üçgenden formasyonundan aşağıdaki fiyat hareketlerini bekliyor.

Pin

Bununla birlikte, Dogecoin’in iyimser görünümü doğrulamak için 0.068 doların üzerinde kalmaya devam etmesi gerekiyor. Bu seviyenin altına düşerse, ayıların ilk hedefi 0,065 veya 0,061 dolara düzeltme olacak. Bu beraberinde yoğun bir satış baskısı getiriyor. Diğer yandan, Shiba için işler tamamen teknik analizlerden ibaret değil. Kriptokoin.com olarak Shiba ekstreminden en son gelişmeleri bu yazıda aktardık.

SHIB fiyatı dördüncü haftalık yeşil mumu kaydetmeye hazırlanıyor

Shiba Inu da son 24 saat içinde %4’ten fazla artışla yükseliş ivmesi kazandı. Yükselen fiyat hareketi SHIB’nin önemli bir direnç alanına yaklaşmasına yardımcı oldu. Piyasa hissiyatı iyileştikçe, meme token rallinin ortaya çıkması için ihtiyaç duyduğu gücü kazanıyor.

Teknik kısımda, SHIB günlük grafiğinde baş-omuz dip formasyonu oluşturdu. Yine de, formasyonun yaka çizgisini henüz aşmadı. Analistlere göre, 0.019 dolara doğru %44’lük bir yükseliş trendine girmek için öne 0.013 dolara üzerinde bir günlük mum kapatması gerekiyor.

Pin

Bu arada, Shiba Inu 0,013 doları geçemezse bir düzeltmeyle karşı karşıya olacak. Uzmanlara göre fiyat daha sonra 0,010 dolara doğru geri çekilebilir.

En son Shiba Inu (SHIB) haberleri

Bu yıl baharda piyasaya giren BlueBit.io, St Vincent ve Grenadinler’de bulunan kripto borsası, Shiba Inu’yu listelediğini duyurdu.

Bir diğer gelişmede, en büyük 100 ETH balinası son 24 saat içinde 33 milyon dolar değerinde SHIB satın aldı. Veriler, balina izleme botu WhaleStats’tan geldi.