Not Edin: Analistler, Bu 5 Altcoin’de Patlama Bekliyor!

Optimism, geçen haftadan bu yana %98 gibi inanılmaz bir performansla haftanın en çok kazandıranı oldu. Bu esnada, çoğu altcoin’in yanında FIL, ICP, GRT, CHZ ve DOT popüler coin’lerde yükseliyor. 5 üst düzey kripto para analisti, bu 5 altcoin projesinin Bitcoin’den bağımsız olarak gelişeceğini söylüyor.

Bu 5 altcoin çift haneli gecelik kazançlar teklif etti

Analistler, Filecoin, Internet Computer, The Graph, Chiliz ve Polkadot gibi altcoin’ler konusunda iyimser. Bu altcoin’ler, bir gecede çift haneli kazançlar kaydederek mevcut döngüde önemli fiyat seviyelerine ulaştı.

Pin

FIL, ICP, CHZ, DOT analistlere piyango hissi veriyor

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, FOMC faiz artırımı duyurusunu takiben altcoin piyasası düşüşten kurtuldu. Böylece, kripto para yatırımcıları uzun bir aradan sonra çift haneli kazançlar elde etti. CoinBureau analisti “Guy“, kripto piyasasındaki türbülansın ortasında, 2,09 milyon YouTube izleyicisine özellikle 2022’nin ikinci çeyreğindeki tasfiyenin önemli bir ralli için zemin hazırladığını söylüyor.

Buna rağmen, piyasalar, son kripto kan banyosunu tetikleyen makroekonomik görünümün farkında. Analistler, potansiyel büyük bir düzeltmeyi göz ardı etmiyor. Ancak Guy’ın görüşlerinin aksine “Ed NL”, Filecoin (FIL) yatırımcılarına %37 kazanç sağlayan “piyango benzeri” duygular olduğunu itiraf etti:

Altcoin’lerde pozisyon almak yine piyango gibi görünüyor… Bu kilit seviyenin kırılması için alarmlarımı kurdum, yalnızca gece boyunca +%27’yi gördüm.

Yatırımcılara büyük kazançlar sağlayan diğer altcoin’ler arasında ICP, GRT, CHZ ve DOT yer alıyor. Bu arada, AVCrypto lakaplı kripto analisti, Bitcoin düşüşleri sırasında altcoin’lerin artışa gösterdiğini ortaya koydu. Bitcoin’deki büyük geri çekilmeler, genellikle yatırımcılara birikim yapma fırsatı sunar. Aynı zamanda, fiyat artışları ve daha küçük satışlar altcoin rallileriyle sonuçlanır.

Analistin anlatımı, Bitcoin’in %3 kazanç sağladığı ve FIL, ICP, GRT, CHZ ve DOT’un sahiplerine çift haneli kazançlar sunduğu mevcut duruma uyuyor.

Altcoin Sherpa, küçük bir düzeltmenin yakın olduğunu söylüyor

Önde gelen teknik analistlerden Altcoin Sherpa, Bitcoin’de daha yüksek bir zirvenin yakın olduğunu söyledi. Analiste göre önümüzdeki haftalarda 20.000’lerin yüksek olması muhtemel ve BTC fiyat hareketinden bağımsız olarak altcoinler “hala gelişme aşamasında”. Sherpa ayrıca, altcoin rallisinin Bitcoin’deki büyük bir toparlanmadan etkilenmeyeceğini söylüyor.

Pin

Analistler, yükseliş potansiyeli olan üç altcoin belirledi

FXStreet’teki analistler, mevcut altcoin rallisini değerlendirdi ve büyük bir yükseliş potansiyeli olan üç altcoin belirledi. QTUM, KNC ve TRB, analistlere göre yatırımcılarına belirli koşullar altında kazançlar sunabilir.