Önemli Tahminler Çıktı: SHIB ve DOGE Nereye Gidiyor?  

Uzmanların DOGE fiyatı için 2022 tahminini düşürmesiyle Dogecoin, son iki haftadan elde edilen kazançları sildi. Welly, UberEats’te en yüksek puanlı fast-food mağazası haline gelirken Shiba Inu toparlanmaya hazırlanıyor. Efsanevi saatçi Hublot, meme coin’lerinin faydasını artırarak, SHIB ve DOGE’yi kabul ediyor.

SHIB ve DOGE toparlanmaya hazırlanıyor

Shiba Inu ve Dogecoin fiyatları, kripto piyasası son zamanlardaki kayıplardan kurtulmak için mücadele ederken şu anda düşüşe tanık oluyor. Bununla birlikte, analistler, mem coin’lerinin daha yaygın bir şekilde benimsenmesine ve artan faydaya işaret eden haberlerin ardından toparlanmaya hazırlandığını söylüyor. Ayrıca, SHIB fiyatında bir kırılma öngörüyor.

Meme coin ekosistemindeki birkaç önemli güncelleme, Shiba Inu ve Dogecoin holder’ları arasında bir yükseliş hissi uyandırdı. Dogecoin Vakfı Ürün Lideri Timothy Stebbing kısa süre önce yatırımcılara spekülatif bir varlık olarak DOGE’ye yatırım yapmamalarını söyledi. Stebbing, bugün Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

Lütfen spekülatif bir varlık olarak Dogecoin’e yatırım yapmayın. Para biriminin geleceğini inşa ediyoruz. Hükümetler, tarafından düzenlenebilen, ancak onlar tarafından manipüle edilmeyen merkezi olmayan bir para şekli. Zor kazandıklarını herhangi bir şeye koymadan önce kendini eğit.

Pin

Analistler, DOGE için yükseliş hedefine giden bir yol çiziyor

Dogecoin, bu nedenle, yaygın olarak benimsenen ve fayda sağlayan, merkezi olmayan bir para biçimi. Shiba Inu örneğinde, türünün tek örneği bir fast food zinciri olan Welly, UberEats’te en yüksek puanlı fast food mağazası olarak ortaya çıktı. Shiba Inu, restoran zincirinde pay sahibi oldu. Bu da SHIB holder’ları için yükseliş güncellemesine yol açtı.

Dogecoin fiyat trendini değerlendiren analistler, 0,110 dolar seviyesinde bir yükseliş hedefine giden bir yol çiziyor. Dogecoin şu anda 0,066 dolardan işlem görüyor. Analistlere göre, bir arızanın DOGE’yi 0,057 dolara itmesi mümkün. Analistler, 0,048 dolar ile 0,057 dolar arasında, yukarıda bahsedilen yükseliş hedefine sıçrama tahtası görevi görebilecek bir geri dönüş alanı belirlediler.

PinDOGE Sürekli Vadeli İşlem Sözleşmesi 1 günlük grafik

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere İsviçreli elit saat üreticisi Hublot, geçtiğimiz günlerde kripto paraları tanıdı. Hublot, BitPay aracılığıyla Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’in (DOGE) kabul edildiğini duyurdu. Saat markası 1980’de kuruldu ve şimdi SHIB ve DOGE’yi kabul ederek iki meme-coin’inin faydasını artırıyor.

Shiba Inu, Ethereum balinalarının gözdesi

WhaleStats’a göre Shiba Inu, Ethereum balinaları arasında en yaygın olarak tutulan kripto para birimlerinden biri. En büyük 5.000 Ethereum balinası, SHIB token’lerinde 657 milyon dolar tutuyor. Bu, önemli miktarda Shiba Inu tokeni. Bu da onu Ethereum balinaları arasında favori yapıyor.

Son Shiba Inu fiyat düşüşleri sayesinde, Ethereum balinaları meme tokeni biriktirmekle meşguldü. Balinalar, bir ralli öncesinde portföylerine daha fazla SHIB eklediler. Bir kripto analisti olan SHIB Knight, Shiba Inu’da bir ralli öngörüyor. Analist, Shiba Inu için 0,00001196, 0,00001274 ve 0,00001323 dolar olarak yükseliş hedefleri belirledi. Bu arada Shiba Inu desteğinin 0,00001171 ve 0,00001148 dolarda olduğunu kaydetti.

PinSHIB fiyat grafiği