Önümüzdeki Hafta Ralli Beklentisi Olan 5 Altcoin Açıklandı!

Haftanın başından bu yana, kripto para piyasası, inişli çıkışlı bir roller coaster üzerinde. Bu arada, altcoin piyasanın toplam değeri 700 milyar doların üzerine çıktı. Ayrıca, Bitcoin Org’un azalan dominansı nedeniyle piyasanın altcoin’lerinin güçlendiğine dair şüpheler artıyor. Sonuç olarak, analistlerin aşağıdaki altcoin seçimleri önümüzdeki haftalar için ralli tahminlerini içeriyor.

Önümüzdeki haftada için potansiyel taşıyan 5 altcoin

Chainlink (LINK)

Chainlink fiyatlandırması, simetrik üçgeni geçtikten sonra önemli 10 dolar direnç seviyesini geçti. Küçük bir ret, fiyat artışını durdurmuş olsa bile, boğaların ilk hedefi bu seviyeyi kalıcı bir desteğe dönüştürmek. Analiste göre bu olumlu görünüm yeni haftaya kadar sürecek. Ancak hafta ortalarında bir geri çekilme görebiliriz. Haftanın sonunda, LINK fiyatı 11.3 direncini tuttuktan sonra 12,8 doları hedefleyecek.

Pin

Quant (QNT)

Quant’ın (QNT) fiyatı, parabolik bir geri dönüşle 150 dolar direncinden yeniden ivme kazanıyor. Son günlerde bu seviyelerden ret ile karşılaştı. Ayrıca, trendi devam ettirebilse de, daha önce olduğu kadar keskin bir şekilde düşmeyecek. Boğa bayrağından bir başka atılım, analiste göre QNT için tutarlı boğa formasyonları oluşturmaya devam ettikçe, önümüzdeki haftanın ilk birkaç gününde 150 doların üzerinde seviyelere bekleyebiliriz.

Pin

Polygon (MATIC)

MATIC fiyatı yakın zamanda 1 dolar direncini geride bıraktı. Ancak yükselişi teyit etmek için yine de 1 doların üzerinde kalıcı olması gerekiyor. Bununla birlikte, o zamana kadar, MATIC fiyatı 1 doların atlına dalgalanabilir. Diğer yandan, işlem hacmi önemli ölçüde azaldı. Bu da fiyatın daha büyük bir itici güç almasını engelliyor. Sonuç olarak, analiste göre MATIC fiyatı nihayet zayıf dönemde 1 doları geride ihlal edecek. Daha sonra 0,96 dolarlık daha düşük destek seviyesine birkaç gezi yapabilir.

Pin

Celsius (CEL)

Celsius tarafından yapılan son iflas başvurusu, CEL’in fiyatı üzerinde önemli bir etkiye sahipti. Bununla birlikte, CEL haftanın başından bu yana %185’ten fazla değer kazandı. Alıcıların mevcut tükenmesinin bir sonucu olarak, şu anda ara bir geri çekilme olasılığı mevcut Buna karşılık, ayılar hala sahilden uzakta. Analiste göre sonuç olarak yükseliş önümüzdeki hafta boyunca devam edecek.

Pin

Flow (FLOW)

FLOW dip destek seviyelerinden toparlandığını doğruladı. Bu da fiyat eğiliminin tersine dönmesine neden oldu. Büyük kısmı olumsuz etkiyi dengelemek için kullanılan büyük bir satın alma hacmi girişi, piyasanın toparlanmasına yardımcı oldu. Sonuç olarak, FLOW fiyatının bir sonraki adımda 4 dolara yaklaşması ve bu seviyelerde dalgalanarak güç kazanmasını bekleyebiliriz. Analiste göre fiyatı hafta sonuna kadar %20 ila %25 oranında artarak 4 dolara seviyelerine ulaşacak.

Pin

Cantering Clark, bir Ethereum rakibi için patlama öngördü

Cantering Clark, 142.300 Twitter takipçisine Solana’nın mevcut fiyatlardan güçlü bir yükselişi tetikleyecek bir hamle için hazırlandığını söylüyor:

Grafiğe bakmanız yeterli. SOL, dirence karşı güçleniyor ve uçmak için sıkıştırıyor gibi görünüyor… Bu günlük grafik iyi görünüyor ve beklediğim kadar kötü bir geri dönüş görmedik.

Pin

Analistin grafiğine bakıldığında, Solana için bir sonraki büyük direncin 75 dolar civarında olduğunu görüyoruz. Cantering Clark’a göre, SOL, Ethereum rakibi için yaklaşık %60’lık bir yukarı potansiyele işaret eden 46.98 dolardan için işlem görüyor. Ancak, Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere Solana için önümüzdeki haftalarda düşüş bekleyen analistlerde var.