Profesyonel Analist, Satın Aldığı Altcoin’i Duyurdu!

Youtube ve Twitter’da popüler olan kripto para analisti Lark Davis, bir altcoin projesinde neden boğa olduğunu 6 madde de açıklıyor.

Lark Davis, boğa olduğu altcoin projesini paylaştı

Lark Davis bugün Twitter’dan neden Synthetix’e (SNX) yatırım yaptığını paylaştı. Synthetix, çok çeşitli kripto ve off-chain ürünlere erişim sağlayan bir DeFi protokolüdür. Protokol, Ethereum tabanlıdır ve kullanıcılara likit sentetik varlıklara (synths) erişim sağlar. Binance Academy, Synthetix’i genel hatlarıyla şöyle tanımlıyor:

Synthetix, Ethereum platformunda sentetik varlıkların oluşturulmasını sağlar. Sentetik bir varlık, belirli bir türev ürün türü olarak görülebilir. Bir varlığa gerçekten sahip olmanız gerekmeden bir erişmeniz için araçlar sağlar. Örnekler USD gibi fiat para birimleri, gümüş ve altın gibi emtialar ve BTC veya ETH gibi kripto para birimleridir. Dayanak varlığın tersi mevcut olup, yatırımcılara mevcut varlıklarını ve yeild-farming pozisyonlarını korumak veya açık pozisyon elde etmek için basit bir yöntem sağlar.

Pin

Synthetix kullanarak, kullanıcılar Blockchain’de mevcut olmayan belirli ürünlere erişebiliyor. Birkaç DeFi varlığının bir sepetinin fiyatını kaydeden DeFi endeksi, Synthetix kullanılarak da oluşturulabilir.

Lark Davis beklentisini 6 madde ile detaylandırdı

Synthetix’e kısaca göz attıktan sonra, Davis’in neden SNX satın aldığına göz atalım. 1 milyon Twitter takipçili analist, bugün neden SNX’te boğa olduğunu 6 maddede açıkladı. Davis’in

  1. Sağlam DeFi ve kripto para
  2. En büyük balinalar tarafından en çok işlem gören ve tutulan kripto para
  3. Girişim Sermayeleri (VC) gemiye atladı
  4. Büyük stake ödülleri
  5. İyimserlik sayesinde sonunda gerçek bir güç kazanıyor
  6. Curve Finance’te synth’ler için atomik takasları entegre ediyor

Altcoin projesinde boğa olan başka analistlerde var

SNX konusunda boğa olan başka bir kripto analist “The Crypto Dog” oldu. Analist, 6 Ağustos’ta konuyla ilgili şunları söyledi:

Kilitli ve yüklü SNX ve tabii ki GMX. Her iki kripto para da, faizi desteklemek için temelleri olan, piyasaya göre güç gösteriyor. SNX biraz lanetli, ben bu pozisyonda daha temkinliyim. GMX’in ekibe ve farklı zamanlarda bağımsız olarak katılan çok merkezi olmayan sağlam yatırımcılara daha aşina olduğundan eminim. Tokenlerin çoğunu elimizde tutuyoruz, GMX değerinin >>100 dolar olduğunu düşünüyoruz.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasası bugün Temmuz ayında kazandığı ivmeyi sürdürüyor. Bu esnada, Bitcoin fiyatı 24.000 dolar üzerinde kalıcılık sağladı. Lark Davis’in listesinde yer alan SNX’te bu ivmeye +%3.17 ile eşlik ediyor.