Revain Nedir? REV Coin Ne İşe Yarar?

Revain, blok zincir teknolojisi ile çalışan merkeziyetsiz bir inceleme platformudur. Bu makalede Kriptokoin.com olarak “Revain nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

Revain nedir? Ne işe yarar?

Revain, blok zincir teknolojisi ile çalışan merkeziyetsiz bir inceleme platformudur. Ayrıca, Revain, yerel REV tokeni ve RVN tokeni ile çift tokenli bir ekosistem çalıştırır. Ek olarak merkeziyetsiz inceleme platformu, dolandırıcılık, küfür veya doğrudan hakaret içeren incelemeleri ayırmak için yapay zeka (AI) teknolojisini kullanır. Bununla da yetinmeyen Revain kripto inceleme platformu, yazarların farklı ağırlıklandırma mekanizmalarını kullanır ve en popüler, dürüst ve faydalı incelemeleri hesaplamak ve sunmak için kendilerini gözden geçirir. Ek olarak, yazarlar faydalı bilgiler sağlar ancak bununla da yetinmez. Yazarlar, sık sık sık etkileşimde bulunurken ve projeyi desteklerken kripto ödülleri alabilirler. Revain kripto inceleme platformu, proje incelemeleri için tek kullanımın çok ötesinde ölçeklendirme altyapısı sunar.

REV coin nedir?

REV coin Revain’in yerel tokenidir. Projenin temel tokeni olarak Eylül 2017’de piyasaya sürülmüştür. Token, ERC-20 standartlıdır ve çok amaçlı olarak kilit sorumluluklara sahiptir. Bu, yazarlar ve işletmeler için Revain inceleme platformunu kullanmak için ana motivasyon ve teşvik sağlar.

Revain nasıl çalışır?

Merkeziyetsiz Revain inceleme platformu, kendi kendine sürdürülebilir ve güvenilir bir platform sağlamak için ekosistem içindeki çeşitli rolleri ve işlevleri kullanabilmektedir. Buna, yazar ağırlıklandırma ve karma puanları için farklı seviyeler ve ödüller sunan bir “Uzman” olmak da dahildir. Ayrıca, Revain tüm incelemeleri gözden geçirmek için bir Intellectual System kullanır. Platformun veya özelliklerinin olası kötüye kullanımını önlemek için kod altyapısında bazı kısıtlamalar vardır. Buna, kişinin günde yazabileceği inceleme sayısı (bir tanıtım faaliyeti veya girişimi hariç olmak üzere beş olan) sınırlamaları dahildir. Ayrıca, kullanıcılar yorumlarını değiştiremez veya kaldıramaz. Seviye 5 veya daha yüksek olan yazarlar için, kullanıcılar incelemelerini ayda bir kez güncelleyebilmektedir.

Intellectual System nedir?

Revain yapay zeka (AI) teknolojisi, Intellectual System içinde çok önemli bir rol oynar. Çoğu zaman, potansiyel alıcılar inceleme ararken, içerik eski ve düşük kaliteli olabilir. Kişisel bilgiler, hakaretler, küfürler, spam bağlantılar vb. içerebilmektedir. Ayrıca, bazı şirketler sahte profiller oluşturmaları ve ürün hakkında sahte incelemeler göndermeleri için botlar kullanır. Revain AI Intellectual System’ın devreye girdiği yer burasıdır ve her incelemeyi baştan sona tarar. Intellectual System bunları belirli parametreler içinde değerlendirmektedir. Bunları sınıflandırır ve metnin bir değerlendirmesini alır. Revain AI Intellectual System, metin uzunluğunu ve içeriğini tarar.

Revain AI Intellectual System, iki milyondan fazla çeşitli çevrimiçi incelemeden oluşan eğitim örnekleri üzerinde çalışır. Her inceleme manuel olarak “yararlı” veya “yararsız” olarak işaretlenmektedir.

Revain AI Intellectual System, ürün ve hizmet incelemelerinin geçerliliğini, dürüstlüğünü ve güvenilirliğini sağlamanın kritik rolünden sorumludur. Analiz ve değerlendirmelerin ardından incelemeler alaka düzeyi, yazar bilgisi ve taahhüt düzeyleri açısından sıralanmaktadır.

Revain nedir? REV coin nasıl alınır?

Revain şu anda az sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Revain’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: KuCoin, HitBTC, ProBit Global, BTC-Alpha. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.