SafePal Nedir? SFP Coin Ne İşe Yarar?

SafePal, donanım cüzdanları üreten bir şirkettir. Kripto cüzdanların yardımıyla kullanıcılar kripto paralarını güvenli ve rahat bir şekilde saklayabilirler. Bu makalede Kriptokoin.com olarak “SafePal nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

SafePal nedir? Ne işe yarar?

SafePal, dijital varlıkları güvenli hale getirmek, depolamak ve uygun şekilde yönetmek için bir platformdur. Ayrıca SafePal, Binance tarafından desteklenen ilk donanım cüzdanını sunuyor. Çeşitli cüzdanlar kullanarak 140’tan fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor. Ayrıca, birkaç cüzdandaki varlıklar SafePal Uygulaması ile eşleştirilebilir. Ayrıca, SafePal yalnızca kullanıcıların kriptolarını güvence altına alınması ve yönetmesine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda ticaret ve token takaslarını da kolaylaştırır.

SafePal, kaliteli bir donanım cüzdan ürünü için rekabetçi fiyatlar sunmakta. Proje, donanım ve elektronik üretimin Silikon Vadisi olan Shenzhen ile yakın bağlara sahip olduğundan, SafePal çok sayıda lider ağ ve kaynağa sahiptir.

SafePal, donanımı için yüksek kaliteli bileşenleri rekabetçi fiyatlarla tedarik etme konusunda benzersiz bir yaklaşıma sahiptir. Ekip, kendileri için ekstra bir kâr elde etmek yerine, tasarruflarını müşterilerine aktarıyor.

SFP coin nedir?

SFP coin SafePal’in yerel tokenidir. Token, Binance Launchpad aracılığıyla başlatılan 18. projeydi. Üstelik bu sefer yeni bir başlatma paneli formatı da sunmaktadır. Çünkü Binance, BNB sahiplerinin BNB’lerini SFP token başlatma etkinliğine bağlayabilecekleri yeni bir Launchpad abonelik modeli kullanmaya karar verdi. Binance daha sonra, altı günlük lansman dönemi boyunca katılımcının ortalama varlık miktarının anlık görüntüsünü aldı. Tahsis edilen SFP tokenlerinin miktarı, “taahhüt edilen BNB’lerinin tüm katılımcı kullanıcılar tarafından taahhüt edilen toplam BNB’ye oranı” ile belirlendi.

Wallet Holder Offering (WHO) nedir?

SafePal, “wallet holder offering” (WHO) olarak bilinen yeni bir tür airdrop kampanyası başlattı. Kısacası proje, SafePal yazılım ve donanım cüzdanlarının kullanıcılarına bir topluluk airdropuna dahil olma fırsatı sundu. Proje, tokenlerin balinalara veya dolandırıcılara adil olmayan bir şekilde dağıtılmasıyla sonuçlanamayacak bir token dağıtım mekanizması oluşturmak istedi. Bu nedenle, SFP token sahiplerinin dahil olmasının birkaç yolu vardı.

Wallet Holder Offering (WHO), katılımcıların bir airdrop ödülü almaları için çeşitli görevler ve gereksinimler içermekte. Bu, kullanıcıların yeni projeler öğrenerek ve etkileşim kurarak kripto kazanabilecekleri bir ‘Öğrenmek için Kazan’ şemasını içermekte. Ayrıca, dolandırıcılığı önlemek için SafePal, yalnızca token sahibi olan kullanıcılarını doğrudan cüzdanları ile ödüllendirdi.

SafePal nedir? SFP coin nasıl alınır?

SafePal şu anda çok sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. SafePal’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: Binance, Bybit, MEXC, Bitget. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.