SHIB 3 Sıcak Gelişmeyi Duyurdu! “Bu Seviyeler Kırılabilir”

Shiba Inu (SHIB), küresel benimsenmesini hızlandıracak 3 önemli ortaklığı duyurdu. Bu esnada SHIB fiyatı %39’luk bir patlamanın eşinde konsolide oluyor.

Aston Martin artık SHIB ile ödeme kabul ediyor

F1 yarış takımı Aston Martin, kullanıcıların internetten alışveriş yapmasını sağlamak için kripto ödemelerine destek ekledi. Ashton Martin Aramco Cognizant Formula One Team (AMF1), artık mağazasında kripto para ile ödeme kabul edecek. Ödeme listesinde Bitcoin, Ethereum, Shiba Inu, Doge, Apecoin ve 20’den fazla altcoin yer alıyor.

Pin

Oyunlar üzerinden günde 1,3 milyar SHIB yanacak

Bir diğer gelişmede, Amazon ortaklık programını içeren SHIB yakma dükkanının kurucusu, 1,3 milyar Shiba’nın kolayca yakabileceğini tweet’ledi. Travis Johnson, Twitter hesabından, haftalık olarak SHIB yakılacak yeni aracı tanıttı. Bu token burn etkinliği sayesinde mobil oyunlar üzerinden günde 1,3 milyar Shiba Inu yanacak.

Binance Card, Shiba Inu için desteğini duyurdu

Binance Visa Card, Avrupa’da 60 milyon internet ve fiziksel mağazada kripto para birimi ödemelerine ve işlemlerine olanak tanımaktadır. Visa Card, Shiba Inu için destek ekleyerek SHIB token’in benimsenmesini hızlandırıyor. Bu kart sayesinde, kullanıcılar Visa logosunu gördükleri her yerde kripto para işlemleri yapabiliyor.

Kart ayrıca, internet ödemeleri Google Pay ve Samsung Pay ile entegredir. Bu gelişmeler eşliğinde SHIB fiyatı da bir boğa formasyonunda işlem görüyor.

SHIB fiyatı %39’luk yükselmek için ters baş-omuz formasyonuna hazırlanıyor

Shiba Inu, aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi, Mayıs ve Ağustos ayları arasında ters baş-omuz oluşturdu. 0.00000740 dolarlık kritik destek, alıcıların Mayıs ayındaki korkunç kayıplara karşı kontrolü yeniden kazanmalarına izin verdi. Bu alıcı tıkanıklık bölgesi SHIB’yi olumlu yönde etkiledi. Ancak yalnızca 0.00001220’ye kadar çıktı.

Pin

Ters baş-omuz formasyonu oldukça yükseliş gösterdiğinden, analistler Shiba Inu fiyatında 0,00001679 doları bekliyor. Bu senaryo Shiba Inu boyun çizgisinin üzerinde temiz bir kırılma yapabilirse kesinleşecek. Şimdilik alıcılar, 12 saatlik grafikte 200 günlük SMA’nın ortaya çıkardığı genel satış baskısını bastırmalı.

Pin

Diğer yandan, 50 günlük SMA, yükselen bir trend çizgisinin biraz üzerinde anında destek sağlıyor. Bu nedenle, boğalar trend çizgisini tuttuğu sürece Shiba Inu daha yüksek seviyeleri bekleyecek.

Temel perspektiften bakıldığında, Shiba Inu özellikle bölgedeki yükseliş trendini 0.00001400 ile 0.00002100 dolar arasında tüketecek. IntoTheBlock’un IOMAP metriği, yaklaşık 101.000 adresin daha önce aralıkta yaklaşık 445.9 trilyon SHIB satın aldığını ortaya koyuyor.

Pin

Sonuç olarak, Shiba fiyatının 0.00001679 dolara kırılmasını bekleyen yatırımcılar, kar almak için 0,00001400 doları beklemeleri mantıklı. Analistin bu yöndeki hedeflerinden biri 0,00001700 dolar. Bu hedefler, yatırımcılar kendi başa baş fiyat noktalarında satış yaptıkları için genel baskıyı etkiler.