SHIB İçin 3 Son Dakika Gelişmesi: Gizemli Satın Alma!

Popüler meme con’i Shiba Inu (SHIB) gizemli ‘satın alma’ aktivitesi tespit edildi. Bu arada SHIB yakma oranı %250 artış kaydetti. BitPay, SHIB kullanarak ön ödemeli kartlarıyla alışveriş yapanlara müjde verdi. İşte haberlerin detayları…

Gizemli SHIB satın alma aktivitesi tespit edildi

CoinMarketCap grafiğine göre, Shiba Inu nispeten kısa bir süre içinde önemli miktarda ‘satın alma etkinliği’ gördü.

PinSHIB işlemler grafiği – ilk 100 holder / Kaynak: WhaleStats

Son 24 saat içinde, WhaleStats’ın ilk 100 holdera ait Shiba Inu işlem tablosu, 15 Temmuz’dan bu yana kaydedilen en yüksek transfer tutarını (37.372.660) gördü. Transfer sayıları 71 ile bir aydan uzun süredir görülen en yüksek rakama işaret ediyor.

PinSHIB saatlik grafik / Kaynak: TradingView

Saatlik grafikte görüldüğü üzere, Shiba Inu son bir saatte büyük bir yeşil mum bastı. Bunun öncesinde, büyük aktiviteyi gösteren Shiba Inu dip, 0,00001177 dolar karşılığında satın alındı.

Shiba Inu yakma oranı %250 artış kaydetti

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Shiba Inu, balina adresindeki işlem hacminde şaşırtıcı bir artış gördü. Bu ortamda meme token’in yanma oranı da büyük bir artış kaydetti. Anonim bir bireysel balina 300 milyardan fazla SHIB’yi ele geçirdi. Uzmanlara göre, bu da ağda yakılan token sayısında bir artışa neden olabilirdi.

Shibburn’ün gösterdiği üzere, dünden bu yana 170 milyon SHIB tokeni yakıldı. Bu da %250 artış anlamına geliyor. Uzmanlar, yakılan kripto paralardaki artışın, varlığın piyasadaki fiyat artışı ile ilişkili olduğunu kaydediyor.

Pin

Bu arada son 50 gün içinde, Shiba Inu değerinin %50’den fazlasını kazandı. Bu, en son fiyat artışını tetikleyebilecek muazzam miktarda Shiba Inu tokeni satın almaya dönen çok sayıda bireysel balinanın dikkatini çekti.

Shiba Inu BitPay kart sahiplerine müjde

Popüler kripto para ödeme sağlayıcısı BitPay, ön ödemeli kart sahipleri için bir nakit geri ödül programı başlattı. Bu kapsamda Cardlytics ile ortaklık yaptığını duyurdu. Bugün yapılan duyuruya göre ortaklık, Bitpay kart sahiplerinin ön ödemeli kartlarını kullanarak katılımcı mağazalardan mal satın aldıklarında %15’e varan nakit geri ödeme almalarını sağlayacak.

BitPay ön ödemeli kart sahipleri, ödülleri kazanmak için Shiba Inu (SHIB) ve Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere desteklenen kripto varlıklarından herhangi birini harcayabilir. Shiba Inu ve Bitcoin dışında, BitPay destekli diğer dijital para birimleri Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Ripple (XRP) ve Bitcoin Cash (BCH), vb.