SHIB İçin 4 Son Dakika Gelişmesi: 3 Borsa Listeliyor!

Mevcut durumda en popüler altcoin’lerden olan Shiba Inu (SHIB) için, yakın zamanda birçok gelişme yaşandı. Bu yazıda, SHIB ekosistemine yönelik en son gelişmeleri paylaşıyoruz. İşte detaylar…

Shiba Inu ve BONE, trend oldu

CoinGecko verileri, Shiba Inu ekosistemindeki iki tokenın, Shiba Inu (SHIB) ve Bone ShibaSwap’ın (BONE) bu hafta Asya, ABD ve Kanada’da popüler hale geldiğini gösteriyor. Kripto para birimi veri toplayıcısı olan CoinGecko, kısa süre önce Asya, ABD ve Kanada için “Haftanın En İyi 10 Trend Parası”nı açıkladı. En popüler köpek temalı kripto para birimi Shiba Inu ve ShibaSwap Ekosisteminin yönetim tokenı Bone ShibaSwap, her üç bölge için de ilk 10’a girdi

Pin

NOWNodes, RYOSHI destek sağladı

NOWNodes, Shiba Inu’nun yakım portalı ödül tokenı Ryoshi Vision (RYOSHI) için destek eklediğini duyurdu. Ryoshi Vision’ın listelenmesinin ardından, geliştiriciler artık ücretsiz bir API anahtarıyla NOWNode’un ETH node’ları aracılığıyla RYOSHI’yi geliştirebilir. NOWNodes, geliştiricilere API aracılığıyla 50’den fazla Blockchain’in full node’larına ve kaşiflerine erişim sağlar. RYOSHI, Shiba Inu yakım portalı için resmi ödül tokenıdır. Özünde, token, Shiba Inu yatırımcılarını SHIB tokenlarını yaktıkları için ödüllendirmek için kullanılır. Token, geçen yıl Wifey tarafından oluşturuldu.

Bir borsa, SHIB listelemesini duyurdu

Kripto para birimleri de dahil olmak üzere çok varlıklı bir ticaret platformu olan BlueBit.io, yakın zamanda platformunda Shiba Inu’yu listeledi. Borsa henüz resmi bir açıklama yapmadı ancak Shiba Inu hayranı, ABD Senatosu Adayı Shannon Bray, borsa web sitesinde Shiba Inu için alım satımın gerçek olduğunu doğruladı. SHIB listelemesinden önce, 7 Ağustos’ta Blubit, topluluğuna, platforma Shiba Inu eklenmesi hakkında sorular sordu.

Nisan 2022’de kurulan BlueBit.io, Saint Vincent ve Dubai’de ofisleri bulunan sıradan bir kripto para borsasıdır. Çok varlıklı ticaret platformu şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) gibi büyük kripto para birimleri de dahil olmak üzere 7 varlık sınıfında 700’den fazla alım satım aracını desteklemektedir.

Pantera Capital’in desteklediği borsa, SHIB çiftini listeliyor

Amerikan hedge fonu Pantera Capital tarafından desteklenen bir kripto para borsası olan VALR, kullanıcılarının önümüzdeki haftalarda Shiba Inu (SHIB) ve USDC (USDC) stablecoin’i ile ticaret yapabileceklerini duyurdu. 16 Ağustos’ta VALR, ETH/USDC ve BNB/USDC işlem çiftleri için destek ekleyecek. Yakın gelecekte, XRP, Solana (SOL) ve Avalance (AVAX) ile ikinci en büyük stablecoin’e karşı alım satıma da izin verecek.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Güney Afrika merkezli kripto para ticaret platformu, 2019’da piyasaya girdi. Mart ayının başlarında, bugüne kadarki en büyük finansman turunu işaret eden 50 milyon dolar topladı. Yaklaşık çeyrek milyon kullanıcıya sahip olan VALR, şu anda yaklaşık 240 milyon dolarlık bir değerlemeye sahip.