SHIB İçin Kritik Saatler Başladı: İşte Beklentiler ve Grafik!

En büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu (SHIB) için yatırımcı hareketleri değişiyor gibi duruyor. Bu sırada SHIB’in ekosisteminde önemli bir yeri olan ShibaSwap için yeni veriler geldi. İşte detaylar…

Shiba Inu yatırımcıları taraf değiştiriyor

Shiba Inu, son haftalarda yeni sahiplerin ekosisteme girdiğini gördü. Ancak yatırımcıların dinamikleri, zaman zaman değişiyor. IntoTheBlock’a göre varlığı bir yıldan fazla bir süredir elinde tutan adresler yükseliş yaşıyor. Aksine, ara dönem sahipleri ve kısa dönem traderlar biraz azaldı. Kısa vadeli izleyiciler büyük ölçüde sabit kaldı. Geçen hafta Shiba Inu’nun uzun vadeli sahiplerinin yüzdesi, yüzde 26 olarak bildirilmişti.

Pin

Ara dönem sahiplerinin oranı yüzde 70 idi. O zamanlar yalnızca yüzde 4’ü bir aydan daha kısa bir süre boyunca tokenlarını elinde tutanlardan oluşuyordu. Kısa vadeli trader sayısından fazla olan uzun vadeli sahiplere ilişkin “tarafların değiştirilmesi”, yatırımcı odağında kısa vadeli bir görüşten uzun vadeli bir bakış açısına bir kayma anlamına gelebilir.

Art arda üçüncü pozitif haftayı görecek miyiz?

Bu sırada Shiba Inu, Temmuz ortasından bu yana art arda üçüncü pozitif haftasını işaretlemeye hazırlanıyor. Genel olarak, Shiba Inu, fiyatların düştüğü Haziran sonundan bu yana yedi haftadan beş olumlu hafta kaydetti. Shiba Inu şu anda haftalık grafikte 0,0000071 dolara yakın destekle üçgen şeklinde işlem görüyor. Üçgen formasyon, trendin ortasında meydana gelen ve tipik olarak bir kırılmayla sonuçlanan bir konsolidasyon formasyonudur.

Pin

Öte yandan IntoTheBlock verilerine göre, Shiba Inu’nun büyük işlemleri yüzde 162 artarak son 24 saat içinde büyük oyuncular tarafından potansiyel olarak yüksek miktarda alım yapıldığını gösteriyor. WhaleStats verilerine göre, Shiba Inu, en büyük 5.000 ETH balinası tarafından en çok satın alınan 10 token arasında yer aldı. En iyi 100 Shiba Inu sahibinin WhaleStats analizi, bu kategori sahipleri için ortalama SHIB bakiyesinin ve değerinin sırasıyla %26,73 ve %28,29 arttığını gösterdi. Bu adres kategorisi için 24 saatlik işlem hacimlerinin yüzde 921 arttığını gösteriyor.

ShibaSwap en güvenli platformlardan oldu

Öte yandan ShibaSwap, Temmuz 2021’deki lansmanından bu yana çok yol kat etti. DEX, likidite havuzları ve yönetişim gibi diğer özelliklerle birlikte token takasını ve staking’i kolaylaştırır. Bunu yaparak, Uniswap gibi diğer merkezi olmayan borsalarla rekabet içerisine girdi. Blockchain güvenlik sıralama platformu CertiK’e göre, ShibaSwap’ın güvenlik puanı şu anda 95/100’de. Bu da DeFi protokolünün hizmetlerinin güvenli olduğunu gösteriyor.

Pin

Generation Crypto Media’nın CEO’su en iyi 10 Ethereum tabanlı projenin sosyal sinyalinin listesini paylaştı. 909 binlik bir sinyal puanı verisiyle ShibaSwap listenin başında yer aldı. En büyük NFT pazarı OpenSea, 770 bin puanla ikinci sırada yer aldı. En iyi NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club üçüncü sırada yer aldı. 301 bin sinyal puanını yansıttı. Axie Infinity, The Sandbox ve HEX gibi diğer projeler çok daha düşük sıralarda yer aldı.

Pin

CoinGecko’dan alınan verilere göre, Shiba Inu’nun yerel DEX’in ticaret hacmi son zamanlarda yükselişte.  Aslında, dapp.com’dan alınan veriler, ShibaSwap’ın ticaret sayım sayılarının da iyileştirildiğini ortaya koydu.  Yukarıda vurgulanan veri kümeleri birlikte Shiba Inu’nun yerel DEX’inin gerçek büyümesini aydınlatıyor.

Pin