SHIB Merakla Beklenen Açıklamayı Yaptı: İşte Detaylar!

Shiba Inu (SHIB) için merakla beklenen bir açıklama geldi. Shiba Inu yatırımcılarının bildiği üzere, popüler meme coin’in arkasındaki ekip, bir kart oyununu piyasaya sürmeyi planlıyordu. En son açıklamaları da bu yönde oldu. İşte detaylar…

Ekip, SHIB kart oyununun adını açıkladı

Shiba Inu (SHIB), SHIB’in ikinci yılını kutlaması vesilesiyle topluluğa bir hediye verdi.   Shiba Inu geçtiğimiz günlerde merakla beklenen Shib CCG oyununun adını tweet yoluyla açıkladı. En popüler köpek temalı kripto para biriminin arkasındaki ekip, Shib CCG oyununun resmi olarak “Shiba Eternity” olarak adlandırıldığını söyledi. Ayrıntıları paylaşan ekip, dünyaca ünlü bir video oyunu geliştiricisi PlaySide Studios ile bir test programı gerçekleştiriyor. Ayrıca hem Apple App Store hem Google Play Store’da heyecan verici sürümle işbirliği yaptıklarını doğruladı.

Pin

Heyecan verici duyuru, Shiba Inu projesi resmi olarak iki yaşına basarken geliyor. SHIB topluluğu, son iki yılda en büyük ve en adanmış kripto topluluklarından biri haline geldi. Şimdi, Shiba Inu, Etherscan.io verilerine göre Twitter’da 3.4 milyondan fazla takipçiye sahip. Ayrıca toplam 1.199.121 SHIB sahibi var. Bu etkinlikte Shiba Inu ekosisteminin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama şunları söyledi:

Her doğum günü bir hediyeyi hak ediyor. Bu küçük, ama iyi bir hediye. Doğum günün kutlu olsun, SHIBARMY.

Shiba Inu ekosistemindeki son gelişmeler

27 Kasım 2021’de Shiba Inu’nun ekibi, Activision Blizzard’ın eski yöneticisi William Volk’u Shiba Inu Games’e danışman olarak davet etti. Daha sonra, 8 Aralık 2021’de Shiba Inu, ilk Koleksiyon Kart Oyununu (CCG) geliştireceğini açıkladı. Bunun için Avustralya’nın en büyük video oyunu geliştiricilerinden biri olan PlaySide Studios ile ortaklık kurdu. Shytoshi Kusama, Playside ve Shiba Inu’nun “alandaki en iyi koleksiyon oyunu” yaratmak için çalıştığını açıkladı. Bu açıklamalar, geçen ay yayınlanan bir Medium blog yazısında duyuruldu.

Pin

Diğer yandan Shiba Inu, kısa süre önce görselleştirme şirketi The Third Floor ile ortaklık kurdu. TFF, birkaç Marvel filminde çalışmasıyla ünlüdür. Platform, projenin metaverse’ü için sanal ortamı tasarlamaktan sorumlu olacak. Shiba Inu, yazım sırasında yüzde 3.5’lik bir düşüş ile işlem görüyor. Kripto para biriminin mevcut fiyatı 0.00001167 dolar seviyelerinde. Son yedi günde ise yüzde 8.7 oranında değer kazanmış durumda. SHIB, 6.8 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük ikinci meme coin olma özelliğini taşıyor. En büyük meme coin, 8.8 milyar dolarlık piyasa değeri ile Dogecoin (DOGE) olmaya devam ediyor.