SHIB Mucidi Cevapladı: Shiba Inu Yükselecek Mi?

Shiba Inu’nun (SHIB) baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Twitter’dan “Shib’in yükselmesini istiyoruz” şeklinde bir yorumu cevapladı.

İşte SHIB mucidinin boğa bekleyen kullanıcıya verdiği cevap

Shiba topluluğundan bir üye Shytoshi Kusama’nın Twitter’dan yaptığı aşağıdaki açıklamaların altına yorum yaptı. “Shib’in yükselmesini istiyoruz” diyen kullanıcıya dakikalar sonra cevap geldi. Shiba’nın baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, geliştirme aşamasında olan yeni projeleri ima ederek “işte bu yüzden çalışıyorum bayım” dedi.

https://twitter.com/xRetroNenex/status/1557613425576009728

SHIB şu anda son iki hafta boyunca dar bir aralıkta 0.00001245 ​​dolar civarında işlem görüyor. Meme token, 2021’de en çok kazandıran kripto paralardan biri oldu. Ekim 2021’de ATH seviyesi 0.000088 dolara ulaşmak için çok fazla çaba sarf etmesi gerekmedi. Ancak son aylarda bu seviyeden %85 indirimli işlem görüyor.

Piyasa genelinin Shiba Inu üzerindeki etkisini, Bitcoin ile yüksek korelasyonuna dayanarak açıklayabiliriz. IntoTheBlock verilerine göre, Shiba Inu Bitcoin ile 0,9 veya %90 fiyat korelasyonu gösteriyor. Bu da bir ayrışma dışında fiyat hareketinin büyük olasılıkla piyasanın genel hareketi tarafından belirlenebileceğini gösteriyor.

Shiba Inu yükselecek mi?

Bu kimsenin cevaplayamayacağı bir sorudur. Piyasayı sarsan makroekonomik endişeler nedeniyle, fiyat hareketlerini tahmin etmek tamamen spekülatif olmaya devam ediyor. Bunun bir ipucu, çoğu zaman bir varlığın baskın kısa vadeli eğilim doğrultusunda hareket etmesidir. Bununla birlikte, yatırımcı duyarlılığı ve popülaritesi, bir kripto para birimini daha da yükselten katalizörler arasında. Olumlu haberler ve büyük yayınlar da fiyatlar için olumlu katalizörler olarak hizmet ediyor. Bunun bir örneği, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz Shiba Inu’nun Robinhood listesinden sonra %40’ın üzerinde yükselmesiydi.

Ayrıca, gönüllü token burn etkinliklerinin fiyat üzerinde olumlu bir etkisi olduğuna inanılıyor. SHIB fiyatı ile ilgili sorular kısa vadede cevapsız kalabilirken, gelecek Shiba Inu projeleri ve uygulamalarına ilişkin beklentiler devam ediyor. Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba Eternity oyununun Vietnam’da test için hazır olduğunu tweetledi ve keşfedilen hataları düzeltmek için şu anda çalışmaların yapıldığını belirtti.

Shiba Eternity’de ne olduğunu merak edenler için, daha önceki bir tweet’te, oyun ustası ve Shiba Inu oyunlarının baş danışmanı William Volk, CCG oyunundaki harika kartlardan birkaç örneği paylaştı. Shiba Eternity, mobil olarak oynanabilecek Blockchain tabanlı bir oyun olduğu için özellikle önemlidir.

Shytoshi Kusama, yakında Shiba Eternity olarak adlandırılan Shiba Inu Game’in ilk olarak bir mobil oyun olarak çıkacağını duyurmuştu. Oyun NFT, metaverse ve oyna-kazan gibi etiketlere sahip olacak. Ancak, tam sürüm için bir süre daha müddet gerekiyor.