SHIB Şaşırtıcı Fiyat Hareketi Sergiliyor! Şimdi Ne Geliyor?

Shiba Inu (SHIB), sürpriz fiyat hareketleriyle bilinen bir kripto para birimidir. Piyasa genelinde olduğu gibi, Shiba’da bir süredir yatay hareket ediyor. Ancak, kripto analisti Jet Encila’ya göre bu sessizlik yakında bozulabilir.

SHIB son bir haftadır uykuda

Günlük grafiğe göre, SHIB son birkaç gündür sürekli olarak düz bir çizgide ilerliyor. Aslında fiyat hafta boyunca düz hareket etmedi. Bu özellikle Shiba Inu gibi volatil bir token için oldukça ilginç.

Pin

Shiba Inu yatay kanalın içinden çıkabilecek mi?

Shiba Inu’nun neden performansta düz bir çizgi veya durgunluk gösterdiği belirsiz. Ancak yatırımcılardan token yakma oranlarındaki düşüşten kaynaklandığına dair bazı iddialar var. Token burn etkinlikleri Shibarium Multiverse gibi önceki Shiba Inu projeleri tarafından destekleniyordu.

21 Haziran’da, SHIB aşağı doğru yuvarlanırken alçalan kanala girdi. Böylece trendin tersine döndüğünün ilk işaretini verdi. Ancak, işlem girişleri ve hacmindeki tutarsızlık, SHIB’nin 0,00001 dolara geri dönmesine neden oldu. Meme token şu anda hafif bir ivmeyle tekrar 0.000012 dolar bölgesinde işlem görüyor.

Pin

Shibaswap, BAYC ve OpenSea’den daha iyi performans gösterdi

Shiba Inu, son zamanlardaki projeleriyle ağını büyütmeye ve daha işlevsel hale gelmeye kararlı. Shibaswap’ın piyasaya sürülmesi ve sosyal sinyaller açısından en iyi Ethereum dApp’leri olarak sürekli atılımı, Shiba Inu’nun kripto piyasasındaki statüsünü pekiştiriyor. Shibaswap, günlük hacimler açısından ortalama 10,8 milyon dolara ulaştı.

Böylece, hem Bored Ape Yacht Club hem de OpenSea’dan daha iyi performans gösterdi. Özellikle, indirimli seviyelerde oldukça normal olan bir takas para çekme işlemi de oldu. Şu anda SHIB, ATH’sinden büyük bir indirimle işlem görüyor.

Pin

Dahası, Shibaswap, SHIB’nin performansı üzerinde büyük bir etkiye sahipti. Ancak etkisi, esrarengiz fiyat hareketine veya davranışına neden olan diğer ekonomik veya piyasa güçleriyle karşılaştırıldığında o kadar güçlü değil. Shibaswap ekosisteminin büyümesi ve genişlemesi beklenmektedir. Bu da daha fazla insanı SHIB’ye yatırım yapmaya teşvik ediyor. Ancak insanların sadece bekleyip görmeleri gerekiyor.

Bir diğer haberde, SHIB artık piyasa değerine göre en iyi kripto para birimlerinin bir parçası olmasa da, meme token hala kripto piyasası tarafından tercih ediliyor. Shiba Inu, ekosistemi için bir ödül token’i, stablecoin ve metaverse için NFT kartları geliştirmeyi planlıyor. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, SHIB yakın tarihlerde benimsenmesini hızlandıracak 3 önemli ortaklığı duyurdu. F1 yarış takımı Aston Martin, artık SHIB ile ödeme kabul ediyor.