Shiba Inu İçin Epik Tahmin: SHIB Bu Seviyeleri Parçalayabilir!

Shiba Inu fiyat hareketi, yalnızca önemli bir destek seviyesinin üzerinde tutmakla kalmıyor. Aynı zamanda %60’lık bir artışla sonuçlanması muhtemel bir hareketi ortaya koyuyor. Buna göre kripto para, yavaş yavaş katalize etmeyi başaran bir esneklik gösteriyor.

Shiba Inu bu seviyelere ulaşma potansiyeli taşıyor

Shiba Inu, yaklaşık üç aydır 0.0000118 dolar ile en yüksek işlem hacmi olan kontrol hacmi noktası (POC) civarında geziyor. SHIB, aylarca süren mücadelenin sonucunda bu seviyenin üzerinde kalmayı başardı. Buna ek olarak şimdi, bahsi geçen seviyenin biraz üzerine çıkmış gibi duruyor. Hacim profili ayrıca 0.0000199 dolara kadar direnç eksikliği olduğunu gösteriyor. Bu da seviyeyi, SHIB ve bu yolculuğa başlaması muhtemel boğalar için ilk hedef haline getiriyor. Bu nedenle fiyatta, bir patlama olursa, çok az karşı rüzgar ortaya çıkacaktır. Böylece SHIB, %60’lık bir yükseliş rallisi yapacaktır. Bu da onu son derece iyi bir kurulum haline getirmektedir.

Pin

Ancak, 0,0000083 dolara varan verimsizlikler nedeniyle, bu yükselişi sürdürme şansı pek olası değil. Bazı durumlarda, artış hedefine ulaşması mümkün. Ancak olumsuz yöndeki verimsizlik nedeniyle önümüzdeki birkaç gün içinde tamamen gerilemeye yol açması muhtemel. Bu, Shiba Inu fiyatı ile bu yükseliş yolculuğuna başlamadan önce, yatırımcıların düşünmesi gereken bir risk. Öte yandan, Shiba Inu fiyatı POC hacmini 0,0000118 dolarda dilimlerse, ilk zayıflık işareti olacaktır. Böyle bir durumda yatırımcılar, yeniden test ve 0.0000106 dolarlık destek seviyesinin kırılması konusunda sabırlı olmalı. Bu gelişme, meme coin 0,0000083 dolardaki destek seviyesini yeniden test edene kadar yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bunu yapmak, %140’lık bir artışla 0.0000199 dolara çıkışın sinyalini verecektir. Tam bu noktada, yatırımcılar bir satın alma fırsatı aramalıdır.

SHIB, Shiba Eternity oyununun test aşamasını başlattı

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, uzun zamandır beklenen Shiba Eternity hakkında konuştu. Geliştirici, SHIB oyununun Vietnam’da erken test için hazır olduğunu açıkladı. Ayrıca, Vietnam’da ikamet eden iOS kullanıcılarının oyunu akıllı telefon cihazlarına indirebileceğini açıkladı. Kusama tarafından paylaşılan bir tweet’e göre, Vietnamlılar oyunun yalnızca sınırlı özelliklerine erişecek. Ancak Shiba Inu, yakında daha fazla özelliğın sunulmasını planlıyor. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Eternity, Shiba Inu’nun kart oyununun adıdır. Avustralya merkezli oyun firması, PlaySide Studios ile birkaç aydır geliştiriliyor.

Pin

Kusama, Android kullanan Vietnamlıların ne zaman Shiba Eternity’yi test etme erişimine sahip olacağını belirtmedi. Gelişme, Kusama’nın Vietnam’daki SHIB destekçileri için yaklaşan özel bir olay hakkında konuşmasının üzerinden bir ay geçmeden geldi. Bu arada Kusama, Endonezya’nın Shiba Eternity’nin piyasaya sürüleceği bir sonraki ülke olabileceğini de ima etti. Geçen ay Kusama, sızdırılan bir Discord sohbetinde oyunun süper stratejik olacağını açıkladı.